Svečias
Titulinis Duomenys Duomenys Duomenų katalogai Politiniai duomenys Tyrimų grupės Duomenų rinkinys
Duomenų rinkinys

Andriukaitis Vytenis Povilas


Atsisiųsti | Nesstar
Dokumentacija |Kintamųjų sąrašas |Reikšminiai žodžiai |Publikacijos

Objekto URL:

http://www.lidata.eu/data/polsys/LiDA_POLSPERS_000007


Antraštė:

Andriukaitis Vytenis Povilas

Tyrimų rinkinio pavadinimas:

POLSPERS: Seimo nariai = POLSPERS: Members of the Seimas

Prieiga prie duomenų:
Citavimo reikalavimas
  • Publikacijose, parengtose LiDA saugomų duomenų pagrindu, turi būti nuoroda į LiDA išnašose ar literatūros sąraše. Šiuo reikalavimu siekiama, kad nuoroda į LiDA patektų į socialinių mokslų citavimo indeksus. Citavimo pavyzdys pateikiamas duomenų aprašo laukelyje "Bibliografinis citavimas" (DDI 2.1: 2.1.7 Bibliographic Citation).

  • Publications based on the data archived at the LiDA should acknowledge this by a reference to LiDA. To ensure that such source attributions are captured for social science bibliographic utilities, citations must appear in the footnotes or in the reference section of publications. Example on how to cite the data is provided in the "Bibliographic citation" field of the data description (DDI 2.1: 2.1.7 Bibliographic Citation).

Autorinės teisės:

© LiDA, 2011

POLSYS DUOMENYS

Apygarda: Daugiamandatė

Kadencija: 2008-2012 (1990-1992, 1992-1996, 1996-2000, 2000-2004, 2008-2012) . Pradžia: 2008-11-17

Gimė: 1951-08-09, Kiusiuro kaimas, Bulunsko rajonas, Jakutijos autonominė TSR, TSRS (Jakutija, Rusija)

Gyvenamoji vieta: Vilnius

Tautybė: Lietuvis

Šeimyninė padėtis: Vedęs, su žmona Irena turi tris vaikus: Šarūną, Gediminą ir Rūtą.

Išsimokslinimas:
- Kauno 24-oji vidurinė mokykla (dabar - Kauno Petro Vileišio vidurinė mokykla), absolventas (su aukso medaliu), 1969
- Kauno medicinos institutas (dabar - Kauno medicinos universitetas), gydytojas chirurgas, 1969 - 1975
- Vilniaus valstybinio universiteto (dabar - Vilniaus universitetas) Istorijos fakulteto neakivaizdinis skyrius, istorikas, visuomenės mokslų dėstytojas (su pagyrimu), 1979 - 1984
Darbinė veikla:
- Kauno rajono ligoninė, chirurgas, 1975 - 1976
- Ignalinos rajono centrinė ligoninė, chirurgas (antroji bendro chirurgo kategorija), 1976 - 1985
- Vilniaus Respublikinės klinikinės ligoninės Kardiochirurgijos centras, kardiochirurgas (pirmoji kardiochirurgo kategorija), 1985 - 1990
- Viešoji įstaiga "Socialinių-ekonominių tyrimų institutas", direktorius, 2005 - 2008
- Valstybinio aplinkos sveikatos centro Sveikatos mokymo biuro Sveikatos mokymo poskyris, higienos gydytojas, 2004 - 2008
Visuomeninė partinė veikla:
- Lietuvos socialdemokratų partija, buvo veiklos atkūrimo iniciatyvinės grupės narys, partijos narys, pirmininko pavaduotojas, pirmininkas, 1976 - 2001
- Lietuvos persitvarkymo sąjūdis, 1988 - 1989
- Lietuvos socialdemokratų partija, dabar - partijos narys, pirmininko pirmasis pavaduotojas, 2001
Politinė veikla seime:
- Sveikatos, socialinių reikalų ir darbo komitetas, Pirmininko,-ės pavaduotojas, 1992-12-10 - 1996-11-22
- Lietuvos socialdemokratų partijos frakcija, Seniūno pavaduotojas, 1992-11-24 - 1996-11-22
- , narys, 1992-11-24 - 1996-11-22
- Valdymo reformų ir savivaldybių komitetas, narys, 1996-11-26 - 1999-01-31
- Valstybės valdymo ir savivaldybių komitetas, narys, 1999-02-01 - 2000-10-18
- Socialdemokratų frakcija, narys, 1996-11-26 - 2000-10-18
- , Opozicijos lyderis,-ė, 2000-10-26 - 2001-07-11
- , Pirmininko,-ės pavaduotojas, 2001-07-12 - 2004-07-27
- , narys, 2000-10-24 - 2004-07-27
- Užsienio reikalų komitetas, narys, 2000-10-24 - 2002-05-06
- Teisės ir teisėtvarkos komitetas, narys, 2002-05-07 - 2003-11-12
- Užsienio reikalų komitetas, narys, 2003-11-13 - 2004-07-27
- Europos reikalų komitetas, Pirmininkas, 2001-03-30 - 2004-07-27
- NATO reikalų komisija, narys, 2000-12-14 - 2004-07-27
- Komisija Konstitucijos pataisoms rengti, narys, 2001-03-13 - 2004-07-27
- Socialdemokratinės koalicijos (LDDP-LSDP-LRS) frakcija, Seniūnas, 2000-10-20 - 2001-07-30
- Socialdemokratinės koalicijos (LDDP-LSDP-LRS) frakcija, narys, 2001-07-31 - 2004-07-27
- Europos reikalų komitetas, Komiteto pirmininko pavaduotojas, 2008-11-25
- Europos reikalų komitetas, narys,-ė, 2008-11-18 - 2008-11-24
- Užsienio reikalų komitetas, narys,-ė, 2008-11-18
- Lietuvos socialdemokratų partijos frakcija, narys,-ė, 2008-11-18
Turtas, pajamos:
- 2007-12-31, metinės pajamos: 82391 Lt.
Rėmėjai:
- Jonas Budrevičius, 2008-09-26, 4000 Lt.
- Reditus Partners, UAB, 2008-09-26, 5000 Lt.
- Vytenis Povilas Andriukaitis, 2008-09-29, 2198 Lt.
- Edis Urbanavičius, 2008-10-02, 5000 Lt.
- Vytenis Povilas Andriukaitis, 2008-10-02, 5000 Lt.
- Irena Andriukaitienė, 2008-10-07, 4000 Lt.
- Reditus Partners, UAB, 2008-10-07, 8000 Lt.
- Gediminas Černiauskas, 2008-10-07, 5000 Lt.
- Algimantas Blažys, 2008-10-08, 5000 Lt.
- Formatas A1, UAB, 2008-10-17, 20000 Lt.
- Edita Grinytė, 2008-10-24, 6720 Lt.
- Algimantas Blažys, 2008-10-27, 8000 Lt.
- SEB Vilniaus Bankas, AB, 2008-10-31, Lt.
- Vytenis Povilas Andriukaitis, 2008-11-13, 472 Lt.

 

NAUJIEMS VARTOTOJAMS
NAUJIENOS
Naujienlaiškis

Nr.1  2009 07-11
Nr.2  2009 12-2010 02
Nr.3  2010 03-05
Nr.4  2010 06-08
Nr.5  2010 09-11
Nr.6  2010 12-2011 02
Nr.7 2011 03-05
Nr.8 2011 06-08
 
© KTU Politikos ir viešojo administravimo institutas
Atnaujinta 2015-06-18