Svečias
Titulinis Duomenys Duomenys Duomenų katalogai Politiniai duomenys Tyrimų grupės Duomenų rinkinys
Duomenų rinkinys

Bogušis Vytautas


Atsisiųsti | Nesstar
Dokumentacija |Kintamųjų sąrašas |Reikšminiai žodžiai |Publikacijos

Objekto URL:

http://www.lidata.eu/data/polsys/LiDA_POLSPERS_000022


Antraštė:

Bogušis Vytautas

Tyrimų rinkinio pavadinimas:

POLSPERS: Seimo nariai = POLSPERS: Members of the Seimas

Prieiga prie duomenų:
Citavimo reikalavimas
  • Publikacijose, parengtose LiDA saugomų duomenų pagrindu, turi būti nuoroda į LiDA išnašose ar literatūros sąraše. Šiuo reikalavimu siekiama, kad nuoroda į LiDA patektų į socialinių mokslų citavimo indeksus. Citavimo pavyzdys pateikiamas duomenų aprašo laukelyje "Bibliografinis citavimas" (DDI 2.1: 2.1.7 Bibliographic Citation).

  • Publications based on the data archived at the LiDA should acknowledge this by a reference to LiDA. To ensure that such source attributions are captured for social science bibliographic utilities, citations must appear in the footnotes or in the reference section of publications. Example on how to cite the data is provided in the "Bibliographic citation" field of the data description (DDI 2.1: 2.1.7 Bibliographic Citation).

Autorinės teisės:

© LiDA, 2011

POLSYS DUOMENYS

Apygarda: Daugiamandatė

Kadencija: 2008-2012 (1992-1996, 1996-2000, 2004-2008, 2008-2012) . Pradžia: 2008-11-17

Gimė: 1959-01-02, Puvočių kaimas, Varėnos rajonas

Gyvenamoji vieta: Vilnius

Tautybė: Lietuvis

Šeimyninė padėtis: Vedęs, turi tris vaikus. Žmona - Virginija Bogušienė

Išsimokslinimas:
Darbinė veikla:
- Vilniaus valstybinis jaunimo teatras, inžinierius, 1983 - 1991
- Lietuvos radijo ir televizijos komisija, narys, 2001 - 2003
Visuomeninė partinė veikla:
- Lietuvos krikščionių demokratų partija, buvo narys, 1989 - 1999
- Moderniųjų krikščionių demokratų sąjunga, buvo pirmininkas, 2000 - 2003
- Liberalų ir centro sąjunga, dabar Tarybos narys, buvo pirmininko pavaduotojas, 2003
- Lietuvos laisvės lyga, buvo narys, 1978 - 1988
- Lietuvos Helsinkio grupė, buvo narys, 1980
- Ateitininkų federacija, buvo atkūrėjas, 1989
Politinė veikla seime:
- Krikščionių demokratų frakcija, narys, 1992-10-25 - 1996-10-20
- Valdymo reformų ir savivaldybių komitetas, narys, 1992-12-10 - 1996-10-20
- , narys, 2000-01-11 - 2000-10-18
- Krikščionių demokratų frakcija, narys, 1996-11-26
- Mišri Seimo narių grupė (frakcijoms nepriklausantys Seimo nariai), narys, 1999-12-14 - 1999-12-20
- Moderniųjų krikščionių demokratų frakcija, Seniūnas, 1999-12-23 - 2000-10-18
- Valdymo reformų ir savivaldybių komitetas, narys, 1996-11-26
- Valstybės valdymo ir savivaldybių komitetas, narys, 1999-02-01 - 2000-10-18
- Peticijų komisija, Pirmininko,-ės pavaduotojas, 1999-11-19 - 2000-10-18
- Liberalų ir centro frakcija, narys, 2004-11-15 - 2005-10-12
- Liberalų ir centro sąjungos frakcija, narys, 2005-10-13 - 2007-01-17
- Liberalų ir centro sąjungos frakcija, Seniūnas, 2007-01-18 - 2007-01-17
- Teisės ir teisėtvarkos komitetas, narys, 2004-11-18 - 2004-12-08
- Sveikatos reikalų komitetas, narys, 2004-12-09 - 2006-04-05
- Nacionalinio saugumo ir gynybos komitetas, narys, 2006-04-06 - 2007-01-17
- Pasipriešinimo okupaciniams režimams dalyvių ir nuo okupacijų nukentėjusių asmenų teisių ir reikalų komisija, narys, 2004-12-16 - 2008-11-17
- Nacionalinio saugumo ir gynybos komitetas, Komiteto pirmininko pavaduotojas, 2008-11-20
- Nacionalinio saugumo ir gynybos komitetas, narys,-ė, 2008-11-18 - 2008-11-19
- Liberalų ir centro sąjungos frakcija, Frakcijos seniūno pavaduotojas, 2008-11-18
Turtas, pajamos:
- 2007-12-31, metinės pajamos: 125691 Lt.
Rėmėjai:
- Liberalų ir centro sąjunga, 2008-09-18, 5000 Lt.
- Anrestas, UAB, 2008-09-19, 5000 Lt.
- Liberalų ir centro sąjunga, 2008-09-30, 10000 Lt.
- Senovė, UAB, 2008-10-01, 5000 Lt.
- Bitutės, UAB, 2008-10-02, 4500 Lt.
- Klaipėdos jūrų krovinių kompanija Bega, UAB, 2008-10-03, 1000 Lt.
- Vytautas Bogušis, 2008-11-01, 1 Lt.

 

NAUJIEMS VARTOTOJAMS
NAUJIENOS
Naujienlaiškis

Nr.1  2009 07-11
Nr.2  2009 12-2010 02
Nr.3  2010 03-05
Nr.4  2010 06-08
Nr.5  2010 09-11
Nr.6  2010 12-2011 02
Nr.7 2011 03-05
Nr.8 2011 06-08
 
© KTU Politikos ir viešojo administravimo institutas
Atnaujinta 2015-06-18