Svečias
Titulinis Duomenys Duomenys Duomenų katalogai Politiniai duomenys Tyrimų grupės Duomenų rinkinys
Duomenų rinkinys

Dagys Jonas Rimantas


Atsisiųsti | Nesstar
Dokumentacija |Kintamųjų sąrašas |Reikšminiai žodžiai |Publikacijos

Objekto URL:

http://www.lidata.eu/data/polsys/LiDA_POLSPERS_000031


Antraštė:

Dagys Jonas Rimantas

Tyrimų rinkinio pavadinimas:

POLSPERS: Seimo nariai = POLSPERS: Members of the Seimas

Prieiga prie duomenų:
Citavimo reikalavimas
  • Publikacijose, parengtose LiDA saugomų duomenų pagrindu, turi būti nuoroda į LiDA išnašose ar literatūros sąraše. Šiuo reikalavimu siekiama, kad nuoroda į LiDA patektų į socialinių mokslų citavimo indeksus. Citavimo pavyzdys pateikiamas duomenų aprašo laukelyje "Bibliografinis citavimas" (DDI 2.1: 2.1.7 Bibliographic Citation).

  • Publications based on the data archived at the LiDA should acknowledge this by a reference to LiDA. To ensure that such source attributions are captured for social science bibliographic utilities, citations must appear in the footnotes or in the reference section of publications. Example on how to cite the data is provided in the "Bibliographic citation" field of the data description (DDI 2.1: 2.1.7 Bibliographic Citation).

Autorinės teisės:

© LiDA, 2011

POLSYS DUOMENYS

Apygarda: Šilainių (Nr. 11)

Kadencija: 2008-2012 (1992-1996, 1996-2000, 2004-2008) . Pradžia: 2008-11-18

Gimė: 1957-07-16, Čurubai-Nura, Kargandos sritis, Kazachstanas

Gyvenamoji vieta: Grigiškės

Tautybė: Lietuvis

Šeimyninė padėtis: Vedęs, turi tris vaikus. Žmona - Regina Dagienė

Išsimokslinimas:
- Kauno 24-oji vidurinė mokykla (dabar - Petro Vileišio vidurinė mokykla), absolventas, 1964 - 1975
- Vilniaus valstybinis universitetas Chemijos fakultetas (dabar - Vilniaus universitetas), chemijos dėstytojas, 1975 - 1980
- Biotechnologijos institutas „Fermentas“, gamtos mokslų daktaras, 1985
Darbinė veikla:
- Biotechnologijos institutas „Fermentas“, mokslinis bendradarbis, 1980 - 1992
- Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institutas, dėstytojas, 2001 - 2004
- Vilniaus pedagoginis universitetas, dėstytojas, 2001 - 2004
- VO „Konservatyvioji ateitis", direktorius, 2003 - 2004
Visuomeninė partinė veikla:
- Lietuvos socialdemokratų partija, buvo narys, Vilniaus skyriaus pirmininkas, partijos pirmininko pavaduotojas, partijos tarybos narys, partijos tarybos prezidiumo narys, partijos valdybos narys, 1989 - 1999
- Socialdemokratija 2000, buvo narys, partijos pirmininkas, , 1999 - 2003
- Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai, dabar narys, partijos prezidiumo narys, partijos tarybos narys, 2003
- „Fermento“ profsąjunga, buvo pirmininkas, 1988 - 1992
- Europos judėjimo Lietuvoje komitetas, buvo pirmininkas, 2001 - 2004
- Euroatlantinės bendrijos rėmėjų centras, buvo direktorius, 2001 - 2003
Politinė veikla seime:
- Lietuvos socialdemokratų partijos frakcija, narys, 1992-11-26 - 1996-11-19
- Sveikatos, socialinių reikalų ir darbo komitetas, narė, 1992-12-10 - 1996-11-19
- , narys, 1999-11-09 - 2000-10-18
- , Pirmininko pavaduotojas, 1999-11-09 - 2000-10-18
- Socialdemokratų frakcija, narys, 1996-11-26 - 1999-12-09
- Frakcija "Socialdemokratija - 2000-ieji", narys, 1999-12-14 - 2000-11-18
- Užsienio reikalų komitetas, Pirmininko pavaduotojas, 1996-11-26 - 1999-12-22
- Europos reikalų komitetas, narys, 1997-09-18 - 1999-11-17
- Europos reikalų komitetas, Pirmininkas, 1999-11-18 - 2000-10-18
- Užsienio reikalų komitetas, narys, 1999-12-23 - 2000-10-18
- Tėvynės Sąjungos frakcija, narys, 2004-11-15 - 2008-11-17
- Biudžeto ir finansų komitetas, narys, 2004-11-18 - 2008-11-17
- Europos reikalų komitetas, narys, 2004-12-09 - 2005-12-09
- Europos reikalų komitetas, Pirmininko pavaduotojas, 2005-02-10 - 2006-11-20
- Europos reikalų komitetas, narys, 2006-11-21 - 2008-11-17
- , narys, 2004-11-15 - 2005-02-07
- Socialinių reikalų ir darbo komitetas, Komiteto pirmininkas, 2009-07-23
- Socialinių reikalų ir darbo komitetas, narys,-ė, 2009-07-21 - 2009-07-22
- Biudžeto ir finansų komitetas, narys,-ė, 2008-11-18 - 2009-07-20
- Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcija, narys,-ė, 2008-11-18
Turtas, pajamos:
- 2003-12-31, turtas: 141239 Lt., metinės pajamos: 6234 Lt.
- 2004-12-31, turtas: 373171 Lt., sutuoktinio turtas: 45030 Lt.
- 2005-12-31, turtas: 415648 Lt., sutuoktinio turtas: 49731 Lt.
- 2006-12-31, turtas: 522816 Lt., sutuoktinio turtas: 57467 Lt.
- 2007-12-31, turtas: 508513 Lt., sutuoktinio turtas: 73755 Lt., metinės pajamos: 60691 Lt.
Rėmėjai:
- Rimantas Jonas Dagys, 2004-09-16, 4000 Lt.
- Rimantas Jonas Dagys, 2004-09-16, 1000 Lt.
- Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai, 2004-09-16, 10000 Lt.
- RVK, UAB, 2004-09-21, 5000 Lt.
- Nemuno bangos grupė, UAB, 2004-09-24, 20800 Lt.
- Rimantas Jonas Dagys, 2004-09-30, 1 Lt.
- Virūna, UAB, 2004-10-12, 1000 Lt.
- Rimantas Jonas Dagys, 2004-10-31, 1 Lt.
- Rimantas Jonas Dagys, 2004-11-13, 430 Lt.
- Rimantas Jonas Dagys, 2004-11-17, 200 Lt.

 

NAUJIEMS VARTOTOJAMS
NAUJIENOS
Naujienlaiškis

Nr.1  2009 07-11
Nr.2  2009 12-2010 02
Nr.3  2010 03-05
Nr.4  2010 06-08
Nr.5  2010 09-11
Nr.6  2010 12-2011 02
Nr.7 2011 03-05
Nr.8 2011 06-08
 
© KTU Politikos ir viešojo administravimo institutas
Atnaujinta 2015-06-18