Svečias
Titulinis Duomenys Duomenys Duomenų katalogai Politiniai duomenys Tyrimų grupės Duomenų rinkinys
Duomenų rinkinys

Veselka Julius


Atsisiųsti | Nesstar
Dokumentacija |Kintamųjų sąrašas |Reikšminiai žodžiai |Publikacijos

Objekto URL:

http://www.lidata.eu/data/polsys/LiDA_POLSPERS_000054


Antraštė:

Veselka Julius

Tyrimų rinkinio pavadinimas:

POLSPERS: Seimo nariai = POLSPERS: Members of the Seimas

Prieiga prie duomenų:
Citavimo reikalavimas
  • Publikacijose, parengtose LiDA saugomų duomenų pagrindu, turi būti nuoroda į LiDA išnašose ar literatūros sąraše. Šiuo reikalavimu siekiama, kad nuoroda į LiDA patektų į socialinių mokslų citavimo indeksus. Citavimo pavyzdys pateikiamas duomenų aprašo laukelyje "Bibliografinis citavimas" (DDI 2.1: 2.1.7 Bibliographic Citation).

  • Publications based on the data archived at the LiDA should acknowledge this by a reference to LiDA. To ensure that such source attributions are captured for social science bibliographic utilities, citations must appear in the footnotes or in the reference section of publications. Example on how to cite the data is provided in the "Bibliographic citation" field of the data description (DDI 2.1: 2.1.7 Bibliographic Citation).

Autorinės teisės:

© LiDA, 2011

POLSYS DUOMENYS

Apygarda: Ukmergės (Nr. 61)

Kadencija: 2008-2012 (1992-1996, 2000-2004, 2004-2008, 2008-2012) . Pradžia: 2008-11-18

Gimė: 1943-02-08, Siesikai, Ukmergės rajonas

Gyvenamoji vieta: Vilnius

Tautybė: Lietuvis

Šeimyninė padėtis: Vedęs, turi du vaikus. Žmona - Antanina Veselkienė

Išsimokslinimas:
- Siesikų vidurinė mokykla, absolventas, 1962
- Vilniaus valstybinis universitetas (dabar - Vilniaus universitetas), ekonomistas, 1967 - 1972
- Ekonomikos institutas, ekonomikos mokslų daktaras, 1986
Darbinė veikla:
- Daugailių tarybinis ūkis, brigadininkas, miško darbininkas, 1965 - 1967
- Vilniaus valstybinio universiteto Politinės ekonomijos katedra, dėstytojas, 1972 - 1974
- Vilniaus metalo konstrukcijų gamykla, tiekimo skyriaus viršininkas, 1975 - 1978
- Maisto pramonės ministerijos Projektavimo konstravimo biuras, vyresnysis ekonomistas, skyriaus viršininko pavaduotojas, 1978 - 1985
- Valstybinio plano komiteto Liaudies ūkio planavimo ir ekonomikos institutas, vyresnysis mokslinis bendradarbis, skyriaus viršininko pavaduotojas, skyriaus viršininkas, instituto direktoriaus pavaduotojas, 1986 - 1990
- Ekonomikos ministerija, strategijos skyriaus viršininkas, valstybinės pramonės produkcijos plėtimo programos vadovas, 1990 - 1990
- Ukmergės rajono Siesikų seniūnijos Užulaukio kaimas, ūkininkas, 1996 - 2000
Visuomeninė partinė veikla:
- Lietuvos persitvarkymo Sąjūdis, buvo narys, Sąjūdžio Seimo narys, 1988 - 1989
- Nepartinių judėjimas „Rinkimai-96“, buvo narys, partijos pirmininkas, 1996 - 2000
- Liaudies sąjunga "Už teisingą Lietuvą", buvo partijos pirmininko pavaduotojas, dabar narys, 2000
- Lietuvos ateities forumas, buvo vyriausiasis koordinatorius, 1991 - 1992
Politinė veikla seime:
- Lietuvos demokratinės darbo partijos frakcija, narys,
- Ekonomikos komitetas, narys, 1992-12-10 - 1993-04-29
- Ekonomikos komitetas, narys, 2000-11-02 - 2004-11-11
- Mišri Seimo narių grupė (frakcijoms nepriklausantys Seimo nariai), narys, 2000-11-03 - 2003-04-28
- Valstiečių ir Naujosios demokratijos partijų frakcija, narys, 2003-04-29 - 2004-11-11
- Komisija Konstitucijos pataisoms rengti, narys, 2001-03-13 - 2004-11-14
- Verslo ir užimtumo komisija, narys, 2001-04-24 - 2003-12-22
- Ekonomikos komitetas, narys, 2004-11-18 - 2008-11-17
- Ignalinos atominės elektrinės regiono problemų komisija, narys, 2004-12-16 - 2005-02-14
- Ignalinos atominės elektrinės regiono problemų komisija, Pirmininko pavaduotojas, 2005-02-15 - 2008-11-17
- Liberalų demokratų frakcija, narys, 2004-11-15 - 2006-05-22
- Frakcija "Tvarka ir Teisingumas (liberalai demokratai)" , narys, 2006-05-23 - 2006-12-13
- Mišri Seimo narių grupė (frakcijoms nepriklausantys Seimo nariai), narys, 2006-12-14 - 2007-09-26
- Mišri Seimo narių grupė (frakcijoms nepriklausantys Seimo nariai), Seniūnas, 2007-09-27 - 2007-10-25
- Frakcija "Tvarka ir Teisingumas (liberalai demokratai)" , narys, 2007-10-25 - 2008-11-17
- , narys, 2007-09-13 - 2007-12-10
- Ekonomikos komitetas, Komiteto pirmininko pavaduotojas, 2008-11-20
- Ekonomikos komitetas, narys,-ė, 2008-11-18 - 2008-11-19
- Frakcija "Tvarka ir teisingumas", narys,-ė, 2008-11-18
Turtas, pajamos:
- 2004-08-05, turtas: 338757 Lt., metinės pajamos: 52251 Lt.
- 2004-12-31, turtas: 311944 Lt., sutuoktinio turtas: 7400 Lt.
- 2005-12-31, turtas: 350557 Lt.
- 2006-12-31, turtas: 337497 Lt.
- 2007-12-31, turtas: 446048 Lt., metinės pajamos: 224069 Lt.
Rėmėjai:
- Julius Veselka, 2008-08-07, 3000 Lt.
- Zenonas Janušonis, 2008-09-11, 10000 Lt.
- Julius Veselka, 2008-09-15, 10000 Lt.

 

NAUJIEMS VARTOTOJAMS
NAUJIENOS
Naujienlaiškis

Nr.1  2009 07-11
Nr.2  2009 12-2010 02
Nr.3  2010 03-05
Nr.4  2010 06-08
Nr.5  2010 09-11
Nr.6  2010 12-2011 02
Nr.7 2011 03-05
Nr.8 2011 06-08
 
© KTU Politikos ir viešojo administravimo institutas
Atnaujinta 2015-06-18