Svečias
Titulinis Duomenys Duomenys Duomenų katalogai Politiniai duomenys Tyrimų grupės Duomenų rinkinys
Duomenų rinkinys

Pečeliūnas Saulius


Atsisiųsti | Nesstar
Dokumentacija |Kintamųjų sąrašas |Reikšminiai žodžiai |Publikacijos

Objekto URL:

http://www.lidata.eu/data/polsys/LiDA_POLSPERS_000063


Antraštė:

Pečeliūnas Saulius

Tyrimų rinkinio pavadinimas:

POLSPERS: Seimo nariai = POLSPERS: Members of the Seimas

Prieiga prie duomenų:
Citavimo reikalavimas
  • Publikacijose, parengtose LiDA saugomų duomenų pagrindu, turi būti nuoroda į LiDA išnašose ar literatūros sąraše. Šiuo reikalavimu siekiama, kad nuoroda į LiDA patektų į socialinių mokslų citavimo indeksus. Citavimo pavyzdys pateikiamas duomenų aprašo laukelyje "Bibliografinis citavimas" (DDI 2.1: 2.1.7 Bibliographic Citation).

  • Publications based on the data archived at the LiDA should acknowledge this by a reference to LiDA. To ensure that such source attributions are captured for social science bibliographic utilities, citations must appear in the footnotes or in the reference section of publications. Example on how to cite the data is provided in the "Bibliographic citation" field of the data description (DDI 2.1: 2.1.7 Bibliographic Citation).

Autorinės teisės:

© LiDA, 2011

POLSYS DUOMENYS

Apygarda: Daugiamandatė

Kadencija: 2008-2012 (1992-1996, 1996-2000, 2004-2008, 2008-2012) . Pradžia: 2008-11-18

Gimė: 1956-01-19, Druskininkai

Gyvenamoji vieta: Vilnius

Tautybė: Lietuvis

Šeimyninė padėtis: Vedęs, turi dvi dukras: Mėtą ir Liepą.

Išsimokslinimas:
- Vilniaus 23-oji vidurinė mokykla (dabar — Simono Daukanto gimnazija), absolventas, 1974
- Vilniaus inžinerinis statybos institutas (dabar — Vilniaus Gedimino technikos universitetas), inžinieriaus-kelininko specialybė, 1974 - 1979
Darbinė veikla:
- Miestų statybos projektavimo institutas, vyresnysis inžinierius kelininkas, 1970 - 1990
Visuomeninė partinė veikla:
- Lietuvos demokratų partija, buvo narys, pirmininkas, 1989 - 2001
- Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai, dabar narys, 2003
Politinė veikla seime:
- Nacionalinio saugumo komitetas, narys, 1992-12-10
- Demokratų partijos frakcija, narys, 1992-12-10
- Nacionalinio saugumo ir gynybos komitetas, narys, 1999-02-01 - 2000-10-18
- Nacionalinio saugumo komitetas, narys, 1996-11-26 - 1999-01-31
- Mišri Seimo narių grupė (frakcijoms nepriklausantys Seimo nariai), narys, 1999-01-01 - 2000-05-01
- Peticijų komisija, Pirmininkas, 1999-11-19 - 2000-10-18
- Jungtinė Demokratų ir Tėvynės liaudies partijų frakcija, Seniūno pavaduotojas, 2000-05-02 - 2000-10-18
- Nacionalinio saugumo komitetas, narys, 2004-11-18 - 2008-11-17
- Operatyvinės veiklos parlamentinės kontrolės komisija, narys, 2006-03-13 - 2008-11-17
- Etikos ir procedūrų komisija, narys, 2008-03-13 - 2008-11-17
- Tėvynės Sąjungos - konservatorių frakcija, narys, 2004-11-15 - 2008-11-17
- Nacionalinio saugumo ir gynybos komitetas, narys,-ė, 2008-11-18
- Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcija, narys,-ė, 2008-11-18
Turtas, pajamos:
- 2003-12-31, turtas: 75525 Lt., sutuoktinio turtas: 93961 Lt., metinės pajamos: 245011 Lt.
- 2004-09-01, metinės pajamos: 36381 Lt.
- 2005-12-31, turtas: 219432 Lt., sutuoktinio turtas: 123802 Lt., metinės pajamos: 562666 Lt.
- 2006-12-31, turtas: 233543 Lt., sutuoktinio turtas: 151436 Lt., metinės pajamos: 618522 Lt.
- 2007-12-31, turtas: 307632 Lt., sutuoktinio turtas: 190424 Lt., metinės pajamos: 57960 Lt.
Rėmėjai:
- R. Stankevičius, , 5 Lt.
- Saulius Pečeliūnas, , 1 Lt.
- Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai, , 1819 Lt.

 

NAUJIEMS VARTOTOJAMS
NAUJIENOS
Naujienlaiškis

Nr.1  2009 07-11
Nr.2  2009 12-2010 02
Nr.3  2010 03-05
Nr.4  2010 06-08
Nr.5  2010 09-11
Nr.6  2010 12-2011 02
Nr.7 2011 03-05
Nr.8 2011 06-08
 
© KTU Politikos ir viešojo administravimo institutas
Atnaujinta 2015-06-18