Svečias
Titulinis Duomenys Duomenys Duomenų katalogai Politiniai duomenys Tyrimų grupės Duomenų rinkinys
Duomenų rinkinys

Juršėnas Česlovas


Atsisiųsti | Nesstar
Dokumentacija |Kintamųjų sąrašas |Reikšminiai žodžiai |Publikacijos

Objekto URL:

http://www.lidata.eu/data/polsys/LiDA_POLSPERS_000110


Antraštė:

Juršėnas Česlovas

Tyrimų rinkinio pavadinimas:

POLSPERS: Seimo nariai = POLSPERS: Members of the Seimas

Prieiga prie duomenų:
Citavimo reikalavimas
  • Publikacijose, parengtose LiDA saugomų duomenų pagrindu, turi būti nuoroda į LiDA išnašose ar literatūros sąraše. Šiuo reikalavimu siekiama, kad nuoroda į LiDA patektų į socialinių mokslų citavimo indeksus. Citavimo pavyzdys pateikiamas duomenų aprašo laukelyje "Bibliografinis citavimas" (DDI 2.1: 2.1.7 Bibliographic Citation).

  • Publications based on the data archived at the LiDA should acknowledge this by a reference to LiDA. To ensure that such source attributions are captured for social science bibliographic utilities, citations must appear in the footnotes or in the reference section of publications. Example on how to cite the data is provided in the "Bibliographic citation" field of the data description (DDI 2.1: 2.1.7 Bibliographic Citation).

Autorinės teisės:

© LiDA, 2011

POLSYS DUOMENYS

Apygarda: Daugiamandatė

Kadencija: 2008-2012 (1992-1996, 1996-2000, 2000-2004, 2004-2008, 2008-2012) . Pradžia: 2008-11-18

Gimė: 1938-05-18, Panižiškės kaimas, Ignalinos rajonas

Gyvenamoji vieta: Vilnius

Tautybė: Lietuvis

Šeimyninė padėtis: Vedęs, turi vieną vaiką

Išsimokslinimas:
- Ignalinos vidurinė mokykla, absolventas, 1944 - 1955
- Vilniaus valstybinis universitetas (dabar - Vilniaus universitetas), žurnalistas, 1955 - 1960
- Leningrado (dabar - Sankt Peterburgas) aukštoji partinė mokykla, 1973
Darbinė veikla:
- „Statybos“ savaitraštis, korespondentas, 1958 - 1960
- Dienraštis „Tiesa“, korespondentas, 1960 - 1964
- Lietuvos radijas ir televizija, tarptautinis apžvalgininkas, informacijos redakcijos vyr. redaktorius, 1964 - 1973
- Lietuvos komunistų partija, Centro komitetos instruktorius, 1973 - 1975
- LTSR Ministrų Taryba, Kultūros skyriaus vedėjo pavaduotojas, 1975 - 1978
- Dienraštis „Vakarinės naujienos“, vyr. redaktorius, 1978 - 1983
- Lietuvos komunistų partija, Centro komiteto spaudos, televizijos ir radijo sektoriaus vedėjas, 1983 - 1988
- Televizijos ir radijo komiteto kolegija, politikos apžvalgininkas, 1988 - 1988
- Lietuvos radijas ir televizija, laidų vedėjas, 1988 - 1989
- LTSR Ministrų Taryba, Vyriausybės informacijos atstovas (Vyriausybės atstovas spaudai), 1989 - 1990
Visuomeninė partinė veikla:
- Lietuvos komunistų partija, narys, 1990
- Lietuvos demokratinė darbo partija, buvo tarybos narys, prezidiumo narys, pirmininkas, 1990 - 2001
- Lietuvos socialdemokratų partija, pirmininko pavaduotojas, 2001
- Teismų taryba, narys,
Politinė veikla seime:
- , Pirmininko,-ės pavaduotojas, 1992-11-26 - 1993-02-25
- , Pirmininkas, 1993-02-25 - 1996-11-25
- , narys, 1992-11-26 - 1996-11-25
- Lietuvos demokratinės darbo partijos frakcija, narys, 1992-11-25 - 1996-11-26
- , narys, 1996-11-25 - 2000-10-18
- Lietuvos demokratinės darbo partijos frakcija, Seniūnas, 1996-11-26 - 2000-10-18
- Teisės ir teisėtvarkos komitetas, narys, 1996-11-26 - 2000-10-18
- , Pirmininko,-ės pavaduotojas, 2000-10-26 - 2002-03-13
- , Pirmininko pirmasis pavaduotojas, 2002-03-14 - 2004-04-19
- , Pirmininkas, 2004-04-20 - 2004-07-11
- , Pirmininko pirmasis pavaduotojas, 2004-07-12 - 2004-11-11
- , narys, 2000-10-24 - 2004-11-14
- Socialdemokratinės koalicijos (LDDP-LSDP-LRS) frakcija, Seniūno pavaduotojas, 2000-10-20 - 2003-05-26
- Socialdemokratinės koalicijos (LDDP-LSDP-LRS) frakcija, narys, 2003-05-27 - 2004-04-06
- Socialdemokratinės koalicijos (LDDP-LSDP-LRS) frakcija, narys, 2004-07-12 - 2004-11-14
- Užsienio reikalų komitetas, narys, 2000-10-24 - 2004-04-08
- Užsienio reikalų komitetas, narys, 2004-07-13 - 2004-11-14
- , Pirmininko,-ės pavaduotojas, 2004-11-15 - 2006-10-09
- , Pirmininko pirmasis pavaduotojas, 2006-10-10 - 2008-03-31
- , Pirmininkas, 2008-11-17
- Teisės ir teisėtvarkos komitetas, narys, 2004-11-18 - 2008-04-28
- Lietuvos socialdemokratų partijos frakcija, narys, 2004-11-15 - 2008-11-17
- Žmogaus teisių komitetas, narys,-ė, 2008-11-18
- Lietuvos socialdemokratų partijos frakcija, narys,-ė, 2008-11-18
Turtas, pajamos:
- 2007-12-31, turtas: 182225 Lt., sutuoktinio turtas: 130818 Lt., metinės pajamos: 102051 Lt.
Rėmėjai:

 

NAUJIEMS VARTOTOJAMS
NAUJIENOS
Naujienlaiškis

Nr.1  2009 07-11
Nr.2  2009 12-2010 02
Nr.3  2010 03-05
Nr.4  2010 06-08
Nr.5  2010 09-11
Nr.6  2010 12-2011 02
Nr.7 2011 03-05
Nr.8 2011 06-08
 
© KTU Politikos ir viešojo administravimo institutas
Atnaujinta 2015-06-18