Svečias
Titulinis Duomenys Duomenys Duomenų katalogai Politiniai duomenys Tyrimų grupės Duomenų rinkinys
Duomenų rinkinys

Kirkilas Gediminas


Atsisiųsti | Nesstar
Dokumentacija |Kintamųjų sąrašas |Reikšminiai žodžiai |Publikacijos

Objekto URL:

http://www.lidata.eu/data/polsys/LiDA_POLSPERS_000117


Antraštė:

Kirkilas Gediminas

Tyrimų rinkinio pavadinimas:

POLSPERS: Seimo nariai = POLSPERS: Members of the Seimas

Prieiga prie duomenų:
Citavimo reikalavimas
  • Publikacijose, parengtose LiDA saugomų duomenų pagrindu, turi būti nuoroda į LiDA išnašose ar literatūros sąraše. Šiuo reikalavimu siekiama, kad nuoroda į LiDA patektų į socialinių mokslų citavimo indeksus. Citavimo pavyzdys pateikiamas duomenų aprašo laukelyje "Bibliografinis citavimas" (DDI 2.1: 2.1.7 Bibliographic Citation).

  • Publications based on the data archived at the LiDA should acknowledge this by a reference to LiDA. To ensure that such source attributions are captured for social science bibliographic utilities, citations must appear in the footnotes or in the reference section of publications. Example on how to cite the data is provided in the "Bibliographic citation" field of the data description (DDI 2.1: 2.1.7 Bibliographic Citation).

Autorinės teisės:

© LiDA, 2011

POLSYS DUOMENYS

Apygarda: Daugiamandatė

Kadencija: 2008-2012 (1992-1996, 1996-2000, 2000-2004, 2004-2008, 2008-2012) . Pradžia: 2008-11-18

Gimė: 1951-08-30, Vilnius

Gyvenamoji vieta: Vilnius

Tautybė: Lietuvis

Šeimyninė padėtis: Vedęs, turi du vaikus

Išsimokslinimas:
- Vilniaus 23-ioji vidurinė mokykla (dabar - Vilniaus "Ąžuolo" vidurinė mokykla), absolventas, 1958 - 1969
- Vilniaus aukštoji partinė mokykla, politologas, 1978 - 1982
- Vilniaus universiteto Tarptautinio verslo mokykla, vadybos ir verslo administracijos magistras, 2004
Darbinė veikla:
- Paminklų restauravimo trestas, interjero restauratorius, 1972 - 1978
- Lietuvos komunistų partijos Vilniaus Lenino rajono komitetas, instruktorius, 1982 - 1985
- Lietuvos komunistų partijos Centro komiteto Kultūros skyrius, instruktorius, 1986 - 1990
- Lietuvos komunistų partijos CK pirmojo sekretoriaus Algirdo Mykolo Brazausko padėjėjas ryšiams su spauda, 1988 - 1990
- Aukščiausiosios Tarybos – Atkuriamojo Seimo deputato Algirdo Mykolo Brazausko padėjėjas, 1990 - 1992
- Savaitraštis "Golos Litvy", redaktorius, leidėjas, 1991 - 1995
Visuomeninė partinė veikla:
- Lietuvos komunistų partija, buvo narys, sekretorius, 1990
- Lietuvos demokratinė darbo partija, buvo narys, pirmininko pirmasis pavaduotojas, prezidiumo narys, 1990 - 2001
- Lietuvos socialdemokratų partija, buvo pirmininko pavaduotojas, pirmininkas, dabar pirmininko pavaduotojas, prezidiumo, valdybos ir tarybos narys, 2001
- Lietuvos šaškių federacija, prezidentas, 1999
Politinė veikla seime:
- Lietuvos demokratinės darbo partijos frakcija, narys, 1992-10-12 - 1996-11-26
- Nacionalinio saugumo komitetas, narys, 1992-12-10 - 1993-12-09
- Užsienio reikalų komitetas, narys, 1993-12-09 - 1996-11-26
- Lietuvos demokratinės darbo partijos frakcija, narys, 1996-11-26 - 2000-10-18
- Nacionalinio saugumo komitetas, narys, 1996-11-26 - 1999-01-31
- Europos reikalų komitetas, narys, 1997-09-18 - 2000-10-18
- Nacionalinio saugumo ir gynybos komitetas, narys, 1999-02-01 - 2000-10-18
- Socialdemokratinės koalicijos (LDDP-LSDP-LRS) frakcija, narys, 2000-10-20 - 2004-11-14
- Nacionalinio saugumo ir gynybos komitetas, narys, 2000-10-24 - 2001-07-11
- Europos reikalų komitetas, narys, 2000-11-09 - 2001-07-30
- Europos reikalų komitetas, Pirmininko,-ės pavaduotojas, 2001-07-31 - 2004-11-14
- Užsienio reikalų komitetas, narys, 2001-07-11 - 2001-07-11
- Užsienio reikalų komitetas, Pirmininkas, 2001-07-12 - 2004-11-14
- Informacinės visuomenės plėtros komisija, narys, 1900-01-02 - 1900-01-02
- Lietuvos socialdemokratų partijos frakcija, narys, 2004-11-15 - 2008-11-17
- Nacionalinio saugumo ir gynybos komitetas, narys, 2004-11-15 - 2008-11-17
- Europos reikalų komitetas, narys,-ė, 2008-11-18
- Nacionalinio saugumo ir gynybos komitetas, narys,-ė, 2008-11-18
- Lietuvos socialdemokratų partijos frakcija, narys,-ė, 2008-11-18
Turtas, pajamos:
- 2007-12-31, turtas: 139149 Lt., sutuoktinio turtas: 165132 Lt., metinės pajamos: 101549 Lt.
Rėmėjai:

 

NAUJIEMS VARTOTOJAMS
NAUJIENOS
Naujienlaiškis

Nr.1  2009 07-11
Nr.2  2009 12-2010 02
Nr.3  2010 03-05
Nr.4  2010 06-08
Nr.5  2010 09-11
Nr.6  2010 12-2011 02
Nr.7 2011 03-05
Nr.8 2011 06-08
 
© KTU Politikos ir viešojo administravimo institutas
Atnaujinta 2015-06-18