Svečias
Titulinis Duomenys Duomenys Duomenų katalogai Politiniai duomenys Tyrimų grupės Duomenų rinkinys
Duomenų rinkinys

Kuzminskas Kazimieras


Atsisiųsti | Nesstar
Dokumentacija |Kintamųjų sąrašas |Reikšminiai žodžiai |Publikacijos

Objekto URL:

http://www.lidata.eu/data/polsys/LiDA_POLSPERS_000125


Antraštė:

Kuzminskas Kazimieras

Tyrimų rinkinio pavadinimas:

POLSPERS: Seimo nariai = POLSPERS: Members of the Seimas

Prieiga prie duomenų:
Citavimo reikalavimas
  • Publikacijose, parengtose LiDA saugomų duomenų pagrindu, turi būti nuoroda į LiDA išnašose ar literatūros sąraše. Šiuo reikalavimu siekiama, kad nuoroda į LiDA patektų į socialinių mokslų citavimo indeksus. Citavimo pavyzdys pateikiamas duomenų aprašo laukelyje "Bibliografinis citavimas" (DDI 2.1: 2.1.7 Bibliographic Citation).

  • Publications based on the data archived at the LiDA should acknowledge this by a reference to LiDA. To ensure that such source attributions are captured for social science bibliographic utilities, citations must appear in the footnotes or in the reference section of publications. Example on how to cite the data is provided in the "Bibliographic citation" field of the data description (DDI 2.1: 2.1.7 Bibliographic Citation).

Autorinės teisės:

© LiDA, 2011

POLSYS DUOMENYS

Apygarda: Daugiamandatė

Kadencija: 2008-2012 (1992-1996, 1996-2000, 2008-2012) . Pradžia: 2008-11-18

Gimė: 1947-03-07, Radviliškio rajonas, Baisogalos apylinkė, Jaskynės kaimas

Gyvenamoji vieta: Kaunas

Tautybė: Lietuvis

Šeimyninė padėtis: Vedęs, turi du vaikus: sūnų Kazimierą ir dukrą Kristiną.

Išsimokslinimas:
- Radviliškio rajono Pociūnėlių vidurinė mokykla, absolventas, 1957 - 1966
- Kauno medicinos institutas (dabar - Kauno medicinos universitetas), gydytojas chirurgas, 1966 - 1972
Darbinė veikla:
- Plungės rajono valstybinė ligoninė, chirurgas, vyriausiojo gydytojo pavaduotojas politiniams reikalams, 1973 - 1979
- Kauno miesto trečioji klinikinė ligoninė, chirurgas, trečiojo chirurginio skyriaus vedėjas, 1979 - 1992
- Kauno miesto savivaldybės Sveikatos ir socialinių reikalų skyrius, Sveikatos apsaugos poskyrio vedėjas, 1992 - 1992
- Kauno medicinos universiteto šeštosios klinikos, Vidaus audito tarnybos viršininkas, 2000
- Kauno onkologinė ligoninė, chirurgas, 2000 - 2003
- Kauno miesto savivaldybė, mero pavaduotojas, 2003 - 2008
Visuomeninė partinė veikla:
- Lietuvos krikščionių demokratų partija, buvo narys, valdybos narys, valdybos pirmininkas, Kauno skyriaus pirmininkas, pirmininko pavaduotojas, 1990 - 2008
- Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų partija, dabar narys, pirmininko pavaduotojas, 2008
- Medikų profesinė sąjunga, dabar narys, 1992
- Lietuvos darbo federacija, dabar pirmininkas, garbės pirmininkas, 1995
Politinė veikla seime:
- Sveikatos, socialinių reikalų ir darbo komitetas, narys,-ė, 1992-12-10
- Krikščionių demokratų frakcija, narys,-ė, 1992-12-10
- Sveikatos reikalų komitetas, narys,-ė, 1996-11-27 - 2000-10-18
- Europos reikalų komitetas, narys,-ė, 1997-11-26 - 2000-10-18
- Krikščionių demokratų frakcija, narys,-ė, 1996-11-26 - 2000-10-18
- Ekonomikos komitetas, narys,-ė, 2008-11-18
- Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcija, narys,-ė, 2008-11-18
Turtas, pajamos:
- 2003-12-31, turtas: 224995 Lt., metinės pajamos: 39670 Lt.
- 2005-12-31, turtas: 86704 Lt.
- 2006-12-31, turtas: 173825 Lt.
- 2007-12-31, turtas: 155858 Lt., metinės pajamos: 112577 Lt.
Rėmėjai:

 

NAUJIEMS VARTOTOJAMS
NAUJIENOS
Naujienlaiškis

Nr.1  2009 07-11
Nr.2  2009 12-2010 02
Nr.3  2010 03-05
Nr.4  2010 06-08
Nr.5  2010 09-11
Nr.6  2010 12-2011 02
Nr.7 2011 03-05
Nr.8 2011 06-08
 
© KTU Politikos ir viešojo administravimo institutas
Atnaujinta 2015-06-18