Svečias
Titulinis Duomenys Duomenys Duomenų katalogai Politiniai duomenys Tyrimų grupės Duomenų rinkinys
Duomenų rinkinys

Klumbys Egidijus


Atsisiųsti | Nesstar
Dokumentacija |Kintamųjų sąrašas |Reikšminiai žodžiai |Publikacijos

Objekto URL:

http://www.lidata.eu/data/polsys/LiDA_POLSPERS_000200


Antraštė:

Klumbys Egidijus

Tyrimų rinkinio pavadinimas:

POLSPERS: Seimo nariai = POLSPERS: Members of the Seimas

Prieiga prie duomenų:
Citavimo reikalavimas
  • Publikacijose, parengtose LiDA saugomų duomenų pagrindu, turi būti nuoroda į LiDA išnašose ar literatūros sąraše. Šiuo reikalavimu siekiama, kad nuoroda į LiDA patektų į socialinių mokslų citavimo indeksus. Citavimo pavyzdys pateikiamas duomenų aprašo laukelyje "Bibliografinis citavimas" (DDI 2.1: 2.1.7 Bibliographic Citation).

  • Publications based on the data archived at the LiDA should acknowledge this by a reference to LiDA. To ensure that such source attributions are captured for social science bibliographic utilities, citations must appear in the footnotes or in the reference section of publications. Example on how to cite the data is provided in the "Bibliographic citation" field of the data description (DDI 2.1: 2.1.7 Bibliographic Citation).

Autorinės teisės:

© LiDA, 2011

POLSYS DUOMENYS

Apygarda: Daugiamandatė

Kadencija: 2008-2012 (1990-1992, 2000-2004, 2004-2008) . Pradžia: 2008-11-18

Gimė: 1952-09-02, Kaunas

Gyvenamoji vieta: Vilnius

Tautybė: Lietuvis

Šeimyninė padėtis: Vedęs, turi tris vaikus. Žmona - Jūratė Klumbienė

Išsimokslinimas:
- Kauno Salomėjos Nėries vidurinė mokykla, absolventas, 1959 - 1967
- Kauno J.Aleksonio vidurinė mokykla (dabar – „Saulės“ gimnazija), absolventas, 1967 - 1970
- Kauno medicinos institutas (Dabar - Kauno medicinos universitetas), gydytojas, 1970 - 1976
- Vilniaus universitetas, teisininkas, 1992 - 1996
Darbinė veikla:
- Respublikinė Kauno klinikinė ligoninė, gydytojas neurochirurgas, 1976 - 1978
- LTSR onkologijos mokslinio tyrimo instituto Nervų sistemos chirurgijos skyrius, skyriaus vedėjas, 1978 - 1979
- Kauno medicinos instituto Centrinė mokslinio tyrimo laboratorija, neurochirurgijos laboratorijos vedėjas, 1982 - 1990
- Globos ir rūpybos fondo prie Globos ir rūpybos tarybos prie Lietuvos Vyriausybės valdyba, direktorius, 1993 - 1997
- Vilniaus Šv. Jokūbo ligoninė, gydytojas neurochirurgas, 1993
- Vilniaus krašto neurochirurgijos centras, vadovas, 1994 - 1998
- Lietuvos teisės akademija, docentas, 1998 - 2000
- "Kauno diena", politikos apžvalgininkas, 1993 - 1998
- "Respublika", politikos apžvalgininkas, 1998 - 2000
Visuomeninė partinė veikla:
- Lietuvos krikščionių demokratų partija, buvo narys, partijos valdybos pirmininkas, 1989 - 1992
- Tautos pažangos partija, buvo narys, partijos valdybos pirmininkas, partijos tarybos narys, 1994 - 2007
- Partija "Tvarka ir teisingumas", dabar narys, partijos valdybos narys, partijos tarybos narys, Kauno miesto koordinatorius, 2007
- Nepriklausomybės Akto signatarų klubas, dabar narys,
- Lietuvos žmogaus teisių gynimo asociacija, dabar narys-steigėjas, 1989
- Nacionalinės dujų, elektros ir šilumos vartotojų lyga, dabar narys-steigėjas, 2005
Politinė veikla seime:
- Naujosios sąjungos (socialliberalų) frakcija, narys, 2000-10-20 - 2004-01-25
- Teisės ir teisėtvarkos komitetas, narys, 2000-10-24 - 2004-11-14
- Mišri Seimo narių grupė (frakcijoms nepriklausantys Seimo nariai), narys, 2004-01-26 - 2004-11-14
- Komisija, prižiūrinti Konstitucijos 47 straipsnio 3 dalies įgyvendinimo konstitucinio įstatymo įgyvendinimą, narys, 2003-06-19 - 2004-11-14
- Užsienio reikalų komitetas, narys, 2004-11-18 - 2004-12-08
- Kaimo reikalų komitetas, narys, 2004-12-09 - 2007-11-07
- Valstybės reformų ir savivaldybių komitetas, narys, 2007-11-08 - 2008-11-17
- Konstitucijos komisija, narys, 2004-12-16 - 2008-11-17
- NATO reikalų komisija, narys, 2004-12-16 - 1900-01-02
- Antikorupcijos komisija, narys, 2006-12-12 - 2008-11-17
- Liberalų demokratų frakcija, narys, 2004-11-15 - 2006-05-22
- Frakcija "Tvarka ir Teisingumas (liberalai demokratai)" , narys, 2006-05-23 - 2008-03-09
- Frakcija "Tvarka ir teisingumas", narys, 2008-03-10 - 2008-11-17
- Informacinės visuomenės plėtros komitetas, Komiteto pirmininko pavaduotojas, 2008-11-20
- Informacinės visuomenės plėtros komitetas, narys,-ė, 2008-11-18 - 2008-11-19
- Frakcija "Tvarka ir teisingumas", narys,-ė, 2008-11-18
Turtas, pajamos:
- 2004-07-13, metinės pajamos: 76677 Lt.
- 2004-12-31, turtas: 286127 Lt., sutuoktinio turtas: 100965 Lt.
- 2005-12-31, turtas: 274311 Lt., sutuoktinio turtas: 100965 Lt.
- 2006-12-31, turtas: 305438 Lt., sutuoktinio turtas: 134545 Lt.
- 2007-12-31, turtas: 276311 Lt., sutuoktinio turtas: 151536 Lt., metinės pajamos: 121383 Lt.
Rėmėjai:

 

NAUJIEMS VARTOTOJAMS
NAUJIENOS
Naujienlaiškis

Nr.1  2009 07-11
Nr.2  2009 12-2010 02
Nr.3  2010 03-05
Nr.4  2010 06-08
Nr.5  2010 09-11
Nr.6  2010 12-2011 02
Nr.7 2011 03-05
Nr.8 2011 06-08
 
© KTU Politikos ir viešojo administravimo institutas
Atnaujinta 2015-06-18