Svečias
Titulinis Duomenys Duomenys Duomenų katalogai Politiniai duomenys Tyrimų grupės Duomenų rinkinys
Duomenų rinkinys

Stankevičius Česlovas


Atsisiųsti | Nesstar
Dokumentacija |Kintamųjų sąrašas |Reikšminiai žodžiai |Publikacijos

Objekto URL:

http://www.lidata.eu/data/polsys/LiDA_POLSPERS_000231


Antraštė:

Stankevičius Česlovas

Tyrimų rinkinio pavadinimas:

POLSPERS: Seimo nariai = POLSPERS: Members of the Seimas

Prieiga prie duomenų:
Citavimo reikalavimas
  • Publikacijose, parengtose LiDA saugomų duomenų pagrindu, turi būti nuoroda į LiDA išnašose ar literatūros sąraše. Šiuo reikalavimu siekiama, kad nuoroda į LiDA patektų į socialinių mokslų citavimo indeksus. Citavimo pavyzdys pateikiamas duomenų aprašo laukelyje "Bibliografinis citavimas" (DDI 2.1: 2.1.7 Bibliographic Citation).

  • Publications based on the data archived at the LiDA should acknowledge this by a reference to LiDA. To ensure that such source attributions are captured for social science bibliographic utilities, citations must appear in the footnotes or in the reference section of publications. Example on how to cite the data is provided in the "Bibliographic citation" field of the data description (DDI 2.1: 2.1.7 Bibliographic Citation).

Autorinės teisės:

© LiDA, 2011

POLSYS DUOMENYS

Apygarda: Daugiamandatė

Kadencija: 2008-2012 (1990-1992, 1996 - 2000, 2008-2012) . Pradžia: 2008-11-17

Gimė: 1937-02-27, Vilkaviškio apskrities Šeštinių kaimas

Gyvenamoji vieta: Vilnius

Tautybė: Lietuvis

Šeimyninė padėtis: Vedęs, su žmona Jadvyga turi du vaikus: Rimą ir Alių.

Išsimokslinimas:
- Alvito septynmetė mokykla, absolventas, 1956
- Kauno politechnikumas (dabar - Kauno technikos kolegija), statybos technikas, 1956 - 1956
- Kauno politechnikos instituto (dabar - Kauno technologijos universitetas) Statybos fakultetas, pramoninės ir civilinės statybos inžinierius (su pagyrimu), 1965
Darbinė veikla:
- Miestų ir kaimų statybos projektavimo instituto (vėliau - Miestų statybos projektavimo instituto) Kauno filialas, technikas, grupės vadovas, vadovaujantis konstruktorius, vyriausiasis specialistas konstruktorius, techninio skyriaus viršininkas, 1959 - 1974
- Miestų statybos projektavimo instituto Kauno filialas (vėliau - Kauno miesto statybos projektavimo institutas), vyriausiasis inžinierius, 1974 - 1990
- Užsienio reikalų ministerija, specialiųjų misijų ambasadorius, 1992 - 1993
- Krikščionių demokratų frakcija Seime, patarėjas, 1993 - 1996
- Lietuvos Respublikos ambasadorius Norvegijos Karalystėje, 2001 - 2005
- Užsienio reikalų ministerija, ministro patarėjas energetinio saugumo politikos klausimais, 2005 - 2008
Visuomeninė partinė veikla:
- Komunistų partija, narys, 1974 - 1989
- Lietuvos persitvarkymo sąjūdis, Kauno iniciatyvinės grupės narys, Kauno tarybos pirmininkas, Sąjūdžio seimo narys, 1988 - 1990
- Lietuvos krikščionių demokratų partija, narys, 1999 - 2008
- Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai, dabar - tarybos narys, politikos komiteto pirmininko pavaduotojas, 2008
- Atlanto sutarties Lietuvos bendrija, pirmininko pavaduotojas,
Politinė veikla seime:
- Nacionalinio saugumo komitetas, narys, 1996-11-26 - 1999-01-31
- Nacionalinio saugumo ir gynybos komitetas, narys, 1999-02-01 - 2000-10-18
- Krikščionių demokratų frakcija, narys, 1996-11-26 - 2000-10-18
- Europos reikalų komitetas, Komiteto pirmininkas, 2008-11-20
- Europos reikalų komitetas, narys,-ė, 2008-11-18 - 2008-11-19
- Teisės ir teisėtvarkos komitetas, narys,-ė, 2008-11-18
- Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcija, narys,-ė, 2008-11-18
Turtas, pajamos:
- 2007-12-31, metinės pajamos: 75276 Lt.
Rėmėjai:

 

NAUJIEMS VARTOTOJAMS
NAUJIENOS
Naujienlaiškis

Nr.1  2009 07-11
Nr.2  2009 12-2010 02
Nr.3  2010 03-05
Nr.4  2010 06-08
Nr.5  2010 09-11
Nr.6  2010 12-2011 02
Nr.7 2011 03-05
Nr.8 2011 06-08
 
© KTU Politikos ir viešojo administravimo institutas
Atnaujinta 2015-06-18