Svečias
Titulinis Duomenys Duomenys Duomenų katalogai Politiniai duomenys Tyrimų grupės Duomenų rinkinys
Duomenų rinkinys

Bradauskas Bronius


Atsisiųsti | Nesstar
Dokumentacija |Kintamųjų sąrašas |Reikšminiai žodžiai |Publikacijos

Objekto URL:

http://www.lidata.eu/data/polsys/LiDA_POLSPERS_000265


Antraštė:

Bradauskas Bronius

Tyrimų rinkinio pavadinimas:

POLSPERS: Seimo nariai = POLSPERS: Members of the Seimas

Prieiga prie duomenų:
Citavimo reikalavimas
  • Publikacijose, parengtose LiDA saugomų duomenų pagrindu, turi būti nuoroda į LiDA išnašose ar literatūros sąraše. Šiuo reikalavimu siekiama, kad nuoroda į LiDA patektų į socialinių mokslų citavimo indeksus. Citavimo pavyzdys pateikiamas duomenų aprašo laukelyje "Bibliografinis citavimas" (DDI 2.1: 2.1.7 Bibliographic Citation).

  • Publications based on the data archived at the LiDA should acknowledge this by a reference to LiDA. To ensure that such source attributions are captured for social science bibliographic utilities, citations must appear in the footnotes or in the reference section of publications. Example on how to cite the data is provided in the "Bibliographic citation" field of the data description (DDI 2.1: 2.1.7 Bibliographic Citation).

Autorinės teisės:

© LiDA, 2011

POLSYS DUOMENYS

Apygarda: Kaišiadorių - Elektrėnų (Nr. 59)

Kadencija: 2008-2012 (2000-2004, 2004-2008, 2008-2012) . Pradžia: 2008-11-18

Gimė: 1944-02-20, Siesikai, Ukmergės rajonas

Gyvenamoji vieta: Vilnius

Tautybė: Lietuvis

Šeimyninė padėtis: Vedęs, turi du vaikus. Žmona - Danguolė Bradauskienė

Išsimokslinimas:
- Siesikų apylinkės Belazariškių kaimo pradinė mokykla, absolventas, 1950
- Siesikų vidurinė mokykla, absolventas, 1961
- Vilniaus valstybinis universitetas (dabar - Vilniaus universitetas), ekonomistas, 1961 - 1966
- Leningrado (dabar - Sankt Peterburgas) aukštoji partinė mokykla, valstybės valdymo organizatorius, 1978 - 1981
Darbinė veikla:
- Vilniaus miesto Finansų skyrius, vyresnysis ekonomistas, etatų skyriaus viršininko pavaduotojas, skyriaus vedėjas, 1966 - 1972
- Vilniaus rajono vykdomojo komitetas, pirmininko pavaduotojas, plano komisijos pirmininkas, 1976 - 1989
- Aplinkos apsaugos departamentas (iki 1991 m. Lietuvos valstybinis gamtos apsaugos komitetas), Pirmininko pavaduotojas, generalinio direktoriaus pavaduotojas, 1989 - 1994
- UAB „Lamantinas“, direktorius, 1996 - 1997
- AB „Šaldytuvų ūkis“, Eksporto ir importo terminalo direktorius, 1997 - 2000
Visuomeninė partinė veikla:
- Tarybų Sąjungos komunistų partija, buvo narys, 1989
- Lietuvos demokratinė darbo partija, buvo narys, Vilniaus skyriaus pirmininkas, 1990 - 2001
- Lietuvos socialdemokratų partija, buvo Vilniaus skyriaus pirmininko pirmasis pavaduotojas, dabar narys, partijos tarybos narys, partijos Aplinkos nuolatinio komiteto pirmininkas, 2001
Politinė veikla seime:
- Socialdemokratinės koalicijos (LDDP-LSDP-LRS) frakcija, narys, 2000-10-20 - 2004-11-14
- Biudžeto ir finansų komitetas, narys, 2000-10-24 - 2004-05-17
- Biudžeto ir finansų komitetas, Pirmininkas, 2004-05-18 - 2004-11-14
- Antikorupcijos komisija, narys, 2004-05-26 - 2004-11-14
- Antikorupcijos komisija, Pirmininko pavaduotojas, 2001-10-31 - 2004-05-25
- Ekonominių nusikaltimų tyrimo komisija, Pirmininko pavaduotojas, 2001-04-10 - 2001-10-30
- Ekonominių nusikaltimų tyrimo komisija, narys, 2000-11-30 - 2001-04-09
- Jūrinių ir žuvininkystės reikalų komisija, narys, 2001-04-19 - 2004-11-14
- Lietuvos socialdemokratų partijos frakcija, narys, 2004-11-15 - 2008-11-17
- Biudžeto ir finansų komitetas, narys, 2004-11-18 - 2004-12-08
- Biudžeto ir finansų komitetas, Pirmininko pavaduotojas, 2004-12-09 - 2006-10-18
- Biudžeto ir finansų komitetas, narys, 2006-10-19 - 2006-10-23
- Aplinkos apsaugos komitetas, Pirmininkas, 2006-10-24 - 2008-11-17
- Antikorupcijos komisija, narys, 2004-11-25 - 2008-11-17
- Jūrinių ir žuvininkystės reikalų komisija, narys, 2004-12-16 - 2008-11-17
- Audito komitetas, Komiteto pirmininko pavaduotojas, 2008-11-25
- Audito komitetas, narys,-ė, 2008-11-20 - 2008-11-24
- Ekonomikos komitetas, narys,-ė, 2008-11-18 - 2008-11-19
- Lietuvos socialdemokratų partijos frakcija, narys,-ė, 2008-11-18
Turtas, pajamos:
- 2003-12-31, turtas: 5141033 Lt., sutuoktinio turtas: 860277 Lt.
- 2004-08-26, metinės pajamos: 95602 Lt.
- 2004-12-31, turtas: 7587177 Lt., sutuoktinio turtas: 1062069 Lt.
- 2005-12-31, turtas: 7883843 Lt., sutuoktinio turtas: 1542539 Lt.
- 2006-12-31, turtas: 15842343 Lt., sutuoktinio turtas: 1753011 Lt.
- 2007-12-31, turtas: 16887442 Lt., sutuoktinio turtas: 1833881 Lt., metinės pajamos: 1705615 Lt.
Rėmėjai:
- Lamantinas, UAB, 2008-09-19, 10000 Lt.
- Lamantinas, UAB, 2008-10-08, 10000 Lt.
- Lamantinas, UAB, 2008-10-22, 10000 Lt.
- Lamantinas, UAB, 2008-10-30, 8000 Lt.
- Bronius Bradauskas, 2008-10-30, 4547 Lt.

 

NAUJIEMS VARTOTOJAMS
NAUJIENOS
Naujienlaiškis

Nr.1  2009 07-11
Nr.2  2009 12-2010 02
Nr.3  2010 03-05
Nr.4  2010 06-08
Nr.5  2010 09-11
Nr.6  2010 12-2011 02
Nr.7 2011 03-05
Nr.8 2011 06-08
 
© KTU Politikos ir viešojo administravimo institutas
Atnaujinta 2015-06-18