Svečias
Titulinis Duomenys Duomenys Duomenų katalogai Politiniai duomenys Tyrimų grupės Duomenų rinkinys
Duomenų rinkinys

Olekas Juozas


Atsisiųsti | Nesstar
Dokumentacija |Kintamųjų sąrašas |Reikšminiai žodžiai |Publikacijos

Objekto URL:

http://www.lidata.eu/data/polsys/LiDA_POLSPERS_007193


Antraštė:

Olekas Juozas

Tyrimų rinkinio pavadinimas:

POLSPERS: Seimo nariai = POLSPERS: Members of the Seimas

Prieiga prie duomenų:
Citavimo reikalavimas
  • Publikacijose, parengtose LiDA saugomų duomenų pagrindu, turi būti nuoroda į LiDA išnašose ar literatūros sąraše. Šiuo reikalavimu siekiama, kad nuoroda į LiDA patektų į socialinių mokslų citavimo indeksus. Citavimo pavyzdys pateikiamas duomenų aprašo laukelyje "Bibliografinis citavimas" (DDI 2.1: 2.1.7 Bibliographic Citation).

  • Publications based on the data archived at the LiDA should acknowledge this by a reference to LiDA. To ensure that such source attributions are captured for social science bibliographic utilities, citations must appear in the footnotes or in the reference section of publications. Example on how to cite the data is provided in the "Bibliographic citation" field of the data description (DDI 2.1: 2.1.7 Bibliographic Citation).

Autorinės teisės:

© LiDA, 2011

POLSYS DUOMENYS

Apygarda: Daugiamandatė

Kadencija: 2008-2012 (1996-2000, 2000-2004, 2004-2008, 2008-2012) . Pradžia: 2008-11-18

Gimė: 1955-10-30, Sibiras (Rusija), Krasnojarsko kraštas, Mansko rajonas, B. Unguto kaimas

Gyvenamoji vieta: Vilnius

Tautybė: Lietuvis

Šeimyninė padėtis: Vedęs, turi tris vaikus

Išsimokslinimas:
- Vilkaviškio S. Nėries vidurinė mokykla, absolventas, 1963 - 1974
- Kauno medicinos institutas (dabar - Kauno medicinos universitetas), 1974 - 1976
- Vilniaus valstybinio universiteto Medicinos fakultetas ( dabar - Vilniaus universitetas), gydytojas, 1976 - 1980
- Vilniaus valstybinio universiteto Medicinos fakultetas ( dabar - Vilniaus universitetas), medicinos mokslų kandidatas (dabar - Medicinos mokslų daktaras), 1987
Darbinė veikla:
- Vilniaus universitetinė "Raudonojo kryžiaus" ligoninė, gydytojas, 1980 - 1990
- Vilniaus valstybinio universiteto Mikrochirurgijos laboratorija, vyresnysis mokslinis bendradarbis, 1982 - 1989
- Vilniaus universiteto Plastinės chirurgijos klinika, vyresnysis mokslinis bendradarbis, 1992 - 1993
- Vilniaus greitosios pagalbos universitetinės ligoninės Plastinės chirurgijos ir traumatologijos skyrius, vedėjas, gydytojas chirurgas, 1993 - 1994
- Vilniaus universitetinė „Žalgirio“ ligoninė, vyriausias gydytojas, 1994 - 1997
- Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto Stomatologijos klinika (dabar – Odontologijos institutas), vyriausiasis asistentas, 1994 - 1999
- Žurnalas "Stomatologija", redakcinės kolegijos narys, 1994
- Žurnalas "Medicina", redakcinės kolegijos narys, 1996 - 1998
- Vilniaus universiteto Medicinos fakultetas, docentas, dėstytojas, 1999 - 2004
Visuomeninė partinė veikla:
- Lietuvos persitvarkymo sąjudis, 1990
- Lietuvos socialdemokratų partija, buvo narys, pirmininko pavaduotojas, 1989 - 2001
- Lietuvos socialdemokratų partija, dabar pirmininko pavaduotojas, prezidiumo narys, valdybos narys, tarybos narys, 2001
- Tarptautinė mikrochirurgijos asociacija, narys, 1988
- Vilniaus "Rotary" klubas, narys, 1990
- Baltijos visuomenės sveikatos institutas, prezidentas, 1993 - 1996
- Tarptautinė veido ir žandikaulių chirurgijos asociacija, narys, 1994
- Medikų kolegijos taryba, narys, 1994 - 1998
- Tarpparlamentinis skautų judėjimas, narys , 1996
- Lietuvos gatvės vaikų futbolo federacija, garbės prezidentas, 1996 - 2005
- Šeimos planavimo ir seksualinės sveikatos asociacija, prezidentas , 1999 - 2003
- Stepono Kairio fondas, valdybos narys, 2005
- Futbolo klubas "Seimas", viceprezidentas, 2005
Politinė veikla seime:
- Socialdemokratų frakcija, Seniūno pavaduotojas, 1996-11-26 - 2000-10-18
- Sveikatos reikalų komitetas, narys, 1996-11-27 - 2000-10-18
- , narys, 2001-09-10 - 2003-03-21
- Socialdemokratinės koalicijos (LDDP-LSDP-LRS) frakcija, narys, 2000-10-20 - 2001-07-30
- Socialdemokratinės koalicijos (LDDP-LSDP-LRS) frakcija, Seniūnas, 2001-07-31 - 2003-03-19
- Socialdemokratinės koalicijos (LDDP-LSDP-LRS) frakcija, narys, 2003-03-20 - 2004-11-14
- Europos reikalų komitetas, narys, 2000-11-09 - 2003-04-16
- Sveikatos reikalų komitetas, Pirmininko,-ės pavaduotojas, 2000-10-24 - 2000-10-25
- Sveikatos reikalų komitetas, Pirmininko,-ės pavaduotojas, 2000-10-26 - 2001-09-26
- Sveikatos reikalų komitetas, narys, 2001-09-27 - 2002-05-06
- Nacionalinio saugumo ir gynybos komitetas, narys, 2002-05-07 - 2004-11-14
- Pasipriešinimo okupaciniams režimams dalyvių ir nuo okupacijų nukentėjusių asmenų teisių ir reikalų komisija, narys, 2001-04-24 - 2001-11-06
- , narys, 2004-11-15 - 2006-09-11
- Lietuvos socialdemokratų partijos frakcija, Seniūnas, 2004-11-15 - 2006-09-11
- Lietuvos socialdemokratų partijos frakcija, narys, 2006-09-12 - 2008-11-17
- Sveikatos reikalų komitetas, narys, 2004-11-18 - 2006-10-23
- Nacionalinio saugumo ir gynybos komitetas, narys, 2006-10-24 - 2007-11-07
- Užsienio reikalų komitetas, narys, 2007-11-08 - 2008-11-17
- Nacionalinio saugumo ir gynybos komitetas, narys,-ė, 2009-07-09
- Švietimo, mokslo ir kultūros komitetas, narys,-ė, 2008-11-18 - 2009-07-08
- Lietuvos socialdemokratų partijos frakcija, Frakcijos seniūno pavaduotojas, 2008-11-18
Turtas, pajamos:
- 2007-12-31, turtas: 377087 Lt., sutuoktinio turtas: 544744 Lt., metinės pajamos: 89802 Lt.
Rėmėjai:
- Vitafarma, UAB, 2008-09-26, 25000 Lt.
- Audora, UAB, 2008-10-15, 39000 Lt.
- Juozas Olekas, 2008-10-15, 1000 Lt.
- Juozas Olekas, 2008-11-07, 962 Lt.
- Hansabankas, AB, 2008-11-07, 4 Lt.

 

NAUJIEMS VARTOTOJAMS
NAUJIENOS
Naujienlaiškis

Nr.1  2009 07-11
Nr.2  2009 12-2010 02
Nr.3  2010 03-05
Nr.4  2010 06-08
Nr.5  2010 09-11
Nr.6  2010 12-2011 02
Nr.7 2011 03-05
Nr.8 2011 06-08
 
© KTU Politikos ir viešojo administravimo institutas
Atnaujinta 2015-06-18