Svečias
Titulinis Duomenys Duomenys Duomenų katalogai Politiniai duomenys Tyrimų grupės Duomenų rinkinys
Duomenų rinkinys

Kašėta Algis


Atsisiųsti | Nesstar
Dokumentacija |Kintamųjų sąrašas |Reikšminiai žodžiai |Publikacijos

Objekto URL:

http://www.lidata.eu/data/polsys/LiDA_POLSPERS_007198


Antraštė:

Kašėta Algis

Tyrimų rinkinio pavadinimas:

POLSPERS: Seimo nariai = POLSPERS: Members of the Seimas

Prieiga prie duomenų:
Citavimo reikalavimas
  • Publikacijose, parengtose LiDA saugomų duomenų pagrindu, turi būti nuoroda į LiDA išnašose ar literatūros sąraše. Šiuo reikalavimu siekiama, kad nuoroda į LiDA patektų į socialinių mokslų citavimo indeksus. Citavimo pavyzdys pateikiamas duomenų aprašo laukelyje "Bibliografinis citavimas" (DDI 2.1: 2.1.7 Bibliographic Citation).

  • Publications based on the data archived at the LiDA should acknowledge this by a reference to LiDA. To ensure that such source attributions are captured for social science bibliographic utilities, citations must appear in the footnotes or in the reference section of publications. Example on how to cite the data is provided in the "Bibliographic citation" field of the data description (DDI 2.1: 2.1.7 Bibliographic Citation).

Autorinės teisės:

© LiDA, 2011

POLSYS DUOMENYS

Apygarda: Varėnos - Eišiškių (Nr. 70)

Kadencija: 2008-2012 (1996-2000, 2000-2004, 2004-2008, 2008-2012) . Pradžia: 2008-11-18

Gimė: 1962-12-20, Varėnos rajonas, Mergežerio kaimas

Gyvenamoji vieta: Vilnius

Tautybė: Lietuvis

Šeimyninė padėtis: Vedęs, turi keturis vaikus. Žmona - Ramunė Kašėtienė

Išsimokslinimas:
- Mergežerio pradinė mokykla, absolventas, 1969 - 1972
- Varėnos 1-oji (dabar – „Ąžuolo“) vidurinė mokykla, absolventas, 1972 - 1978
- Varėnos 2-oji (dabar – „Ryto“) vidurinė mokykla, absolventas, 1978 - 1980
- Vilniaus valstybinis universitetas (dabar – Vilniaus universitetas), istorikas, 1985 - 1991
Darbinė veikla:
- Varėnos pūkų ir plunksnų fabrikas „Merkys“, laborantas, 1984 - 1988
- Kultūros paveldo inspekcija, vyr. Inspektorius, 1990 - 1996
Visuomeninė partinė veikla:
- Lietuvos krikščionių demokratų partija, buvo narys, partijos valdybos narys, partijos tarybos narys, atsakingasis sekretorius, 1994 - 1999
- Moderniųjų krikščionių demokratų sąjunga, buvo narys, partijos pirmininko pavaduotojas, 2000 - 2003
- Liberalų ir centro sąjunga, buvo narys, partijos valdybos narys, partijos tarybos narys, 2003 - 2005
- Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis, dabar narys, partijos pirmininko pavaduotojas, partijos valdybos narys, partijos tarybos narys, Varėnos skyriaus pirmininkas, 2006
Politinė veikla seime:
- Krikščionių demokratų frakcija, narys, 1996-11-26 - 1999-12-13
- Nacionalinio saugumo ir gynybos komitetas, Pirmininko pavaduotojas, 1996-11-26 - 2000-10-18
- Mišri Seimo narių grupė (frakcijoms nepriklausantys Seimo nariai), narys, 1999-12-14 - 1999-12-20
- Moderniųjų krikščionių demokratų frakcija, narys, 1999-12-23 - 2000-10-18
- Pasipriešinimo okupaciniams režimams dalyvių ir nuo okupacijų nukentėjusių asmenų teisių ir reikalų komisija, narys, 1996-12-06 - 2000-10-18
- Jungtinė Centro sąjungos, Moderniųjų krikščionių demokratų sąjungos ir Lietuvos lenkų rinkimų akcijos frakcija, narys, 2000-10-20 - 2001-03-09
- Jungtinė Centro sąjungos, Moderniųjų krikščionių demokratų sąjungos ir Lietuvos lenkų rinkimų akcijos frakcija, Seniūno pavaduotojas, 2001-03-10 - 2001-09-09
- Jungtinė Centro sąjungos, Moderniųjų krikščionių demokratų sąjungos ir Lietuvos lenkų rinkimų akcijos frakcija, Seniūnas, 2001-09-10 - 2002-03-09
- Jungtinė Centro sąjungos, Moderniųjų krikščionių demokratų sąjungos ir Lietuvos lenkų rinkimų akcijos frakcija, narys, 2002-03-10 - 2003-03-04
- Jungtinė ir Liberalų frakcija, narys, 2003-03-05 - 2003-06-04
- Liberalų ir centro frakcija, narys, 2003-06-05 - 2004-11-14
- Nacionalinio saugumo ir gynybos komitetas, narys, 2000-10-24 - 2000-11-08
- Nacionalinio saugumo ir gynybos komitetas, Pirmininko pavaduotojas, 2000-11-09 - 2004-11-14
- , narys, 2001-09-10 - 2002-03-11
- Komisija Konstitucijos pataisoms rengti, narys, 2001-03-13 - 2004-11-14
- Operatyvinės veiklos parlamentinės kontrolės komisija, narys, 2003-11-06 - 2003-11-24
- Nacionalinio saugumo ir gynybos komitetas, narys, 2004-11-18 - 2004-11-28
- Nacionalinio saugumo ir gynybos komitetas, Pirmininko pavaduotojas, 2004-11-29 - 2008-11-17
- Narkomanijos prevencijos komisija, narys, 2004-12-16 - 2008-11-17
- Regioninės plėtros komisija, narys, 2004-12-16 - 2008-11-17
- , narys, 2005-10-20 - 2006-03-27
- , narys, 2008-03-20 - 2008-11-17
- Liberalų ir centro frakcija, narys, 2004-11-15 - 2005-09-21
- Liberalų frakcija, Seniūnas, 2005-09-22 - 2006-03-22
- Liberalų sąjūdžio frakcija, Seniūno pavaduotojas, 2006-03-23 - 2007-03-19
- Liberalų sąjūdžio frakcija, narys, 2007-03-20 - 2008-03-17
- Liberalų sąjūdžio frakcija, Seniūnas, 2008-03-18 - 2008-11-17
- Nacionalinio saugumo ir gynybos komitetas, narys,-ė, 2008-11-18
- Liberalų sąjūdžio frakcija, narys,-ė, 2008-11-18
Turtas, pajamos:
- 2003-12-31, turtas: 254786 Lt., sutuoktinio turtas: 111000 Lt.
- 2004-08-26, metinės pajamos: 83800 Lt.
- 2004-12-31, turtas: 263115 Lt., sutuoktinio turtas: 116000 Lt.
- 2005-12-31, turtas: 324889 Lt., sutuoktinio turtas: 116533 Lt.
- 2006-12-31, turtas: 335151 Lt., sutuoktinio turtas: 117232 Lt.
- 2007-12-31, turtas: 320814 Lt., sutuoktinio turtas: 121800 Lt., metinės pajamos: 68595 Lt.
Rėmėjai:

 

NAUJIEMS VARTOTOJAMS
NAUJIENOS
Naujienlaiškis

Nr.1  2009 07-11
Nr.2  2009 12-2010 02
Nr.3  2010 03-05
Nr.4  2010 06-08
Nr.5  2010 09-11
Nr.6  2010 12-2011 02
Nr.7 2011 03-05
Nr.8 2011 06-08
 
© KTU Politikos ir viešojo administravimo institutas
Atnaujinta 2015-06-18