Svečias
Titulinis Duomenys Duomenys Duomenų katalogai Politiniai duomenys Tyrimų grupės Duomenų rinkinys
Duomenų rinkinys

Čaplikas Algis


Atsisiųsti | Nesstar
Dokumentacija |Kintamųjų sąrašas |Reikšminiai žodžiai |Publikacijos

Objekto URL:

http://www.lidata.eu/data/polsys/LiDA_POLSPERS_007260


Antraštė:

Čaplikas Algis

Tyrimų rinkinio pavadinimas:

POLSPERS: Seimo nariai = POLSPERS: Members of the Seimas

Prieiga prie duomenų:
Citavimo reikalavimas
  • Publikacijose, parengtose LiDA saugomų duomenų pagrindu, turi būti nuoroda į LiDA išnašose ar literatūros sąraše. Šiuo reikalavimu siekiama, kad nuoroda į LiDA patektų į socialinių mokslų citavimo indeksus. Citavimo pavyzdys pateikiamas duomenų aprašo laukelyje "Bibliografinis citavimas" (DDI 2.1: 2.1.7 Bibliographic Citation).

  • Publications based on the data archived at the LiDA should acknowledge this by a reference to LiDA. To ensure that such source attributions are captured for social science bibliographic utilities, citations must appear in the footnotes or in the reference section of publications. Example on how to cite the data is provided in the "Bibliographic citation" field of the data description (DDI 2.1: 2.1.7 Bibliographic Citation).

Autorinės teisės:

© LiDA, 2011

POLSYS DUOMENYS

Apygarda: Daugiamandatė

Kadencija: 2008-2012 (1996-2000, 2004-2008, 2008-2012) . Pradžia: 2008-11-17

Gimė: 1962-01-27, Vilnius

Gyvenamoji vieta: Vilnius

Tautybė: Lietuvis

Šeimyninė padėtis: Vedęs, turi du vaikus. Žmona - Eglė Čaplikienė

Išsimokslinimas:
- Vilniaus 22-oji vidurinė mokykla (dabar - Mikalojaus Daukšos vidurinė mokykla), absolventas, 1980
- Vilniaus inžinierinis statybos institutas (dabar - Vilniaus Gedimino technikos universitetas), inžinierius geodezininkas, 1980 - 1985
Darbinė veikla:
- Vilniaus melioracijos statybos montavimo valdyba, darbininkas - kontrolierius, 1985 - 1986
- Statybos montavimo tresto "Vilniaus statyba" 9-oji statybos valdyba, inžinierius geodezininkas, 1986 - 1990
- UAB "LVKOM", direktorius, 2000 - 2003
Visuomeninė partinė veikla:
- Lietuvos centro sąjunga, 1993 - 2003
- Liberalų ir centro sąjunga, 2003
- Lietuvos Sąjūdis, buvo Vilniaus miesto tarybos narys, buvo grupių koordinatorius , 1989 - 1992
Politinė veikla seime:
- Centro frakcija, narys, 1996-11-26 - 2000-10-18
- Valdymo reformų ir savivaldybių komitetas, narys, 1996-11-26 - 1999-01-31
- Valstybės valdymo ir savivaldybių komitetas, narys, 1999-02-01 - 2000-10-18
- , Pirmininko,-ės pavaduotojas, 2006-10-10 - 2008-05-05
- , Pirmininko pirmasis pavaduotojas, 2008-05-06 - 2008-11-17
- Liberalų ir centro frakcija, Seniūnas, 2004-11-15 - 2005-09-21
- Liberalų ir centro frakcija, narys, 2005-09-22 - 2005-10-12
- Liberalų ir centro sąjungos frakcija, Seniūnas, 2005-10-13 - 2006-10-16
- Liberalų ir centro sąjungos frakcija, narys, 2006-10-17 - 2008-11-17
- Sveikatos reikalų komitetas, narys, 2004-11-18 - 2004-12-08
- Audito komitetas, narys, 2004-12-09 - 2006-10-23
- Aplinkos apsaugos komitetas, narys, 2006-10-24 - 2008-11-17
- Europos reikalų komitetas, narys, 2008-01-18 - 2008-11-17
- Regioninės plėtros komisija, narys, 2004-12-16 - 2006-12-04
- Sveikatos reikalų komitetas, narys,-ė, 2008-11-18
- Liberalų ir centro sąjungos frakcija, narys,-ė, 2008-11-18
Turtas, pajamos:
- 2007-12-31, metinės pajamos: 185913 Lt.
Rėmėjai:
- Informacinės technologijos, UAB, 2008-09-16, 25000 Lt.
- Vilsarmos investicija, UAB, 2008-09-29, 38000 Lt.
- Algis Čaplikas, 2008-11-01, 8 Lt.

 

NAUJIEMS VARTOTOJAMS
NAUJIENOS
Naujienlaiškis

Nr.1  2009 07-11
Nr.2  2009 12-2010 02
Nr.3  2010 03-05
Nr.4  2010 06-08
Nr.5  2010 09-11
Nr.6  2010 12-2011 02
Nr.7 2011 03-05
Nr.8 2011 06-08
 
© KTU Politikos ir viešojo administravimo institutas
Atnaujinta 2015-06-18