Svečias
Titulinis Duomenys Duomenys Duomenų katalogai Politiniai duomenys Tyrimų grupės Duomenų rinkinys
Duomenų rinkinys

Petrauskienė Milda


Atsisiųsti | Nesstar
Dokumentacija |Kintamųjų sąrašas |Reikšminiai žodžiai |Publikacijos

Objekto URL:

http://www.lidata.eu/data/polsys/LiDA_POLSPERS_023310


Antraštė:

Petrauskienė Milda

Tyrimų rinkinio pavadinimas:

POLSPERS: Seimo nariai = POLSPERS: Members of the Seimas

Prieiga prie duomenų:
Citavimo reikalavimas
  • Publikacijose, parengtose LiDA saugomų duomenų pagrindu, turi būti nuoroda į LiDA išnašose ar literatūros sąraše. Šiuo reikalavimu siekiama, kad nuoroda į LiDA patektų į socialinių mokslų citavimo indeksus. Citavimo pavyzdys pateikiamas duomenų aprašo laukelyje "Bibliografinis citavimas" (DDI 2.1: 2.1.7 Bibliographic Citation).

  • Publications based on the data archived at the LiDA should acknowledge this by a reference to LiDA. To ensure that such source attributions are captured for social science bibliographic utilities, citations must appear in the footnotes or in the reference section of publications. Example on how to cite the data is provided in the "Bibliographic citation" field of the data description (DDI 2.1: 2.1.7 Bibliographic Citation).

Autorinės teisės:

© LiDA, 2011

POLSYS DUOMENYS

Apygarda: Daugiamandatė

Kadencija: 2008-2012 (2004-2008, 2008-2012) . Pradžia: 2008-11-18

Gimė: 1949-02-01, Kaimynų kaimas, Utenos rajonas

Gyvenamoji vieta: Didžiosios Riešės kaimas, Vilniaus rajonas

Tautybė: Lietuvė

Šeimyninė padėtis: Ištekėjusi, turi du vaikus

Išsimokslinimas:
- Utenos rajono Užpalių vidurinė mokykla, absolventė, 1956 - 1967
- Vilniaus valstybinio pedagoginio universitetas (dabar – Vilniaus pedagoginio universitetas), lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja, 1969 - 1972
- Vilniaus aukštoji partinė mokykla, 1986
Darbinė veikla:
- Utenos rajono Saldutiškio vidurinė mokykla, mokytoja, 1967 - 1969
- Pakruojo vidurinė mokykla, mokytoja, 1972 - 1976
- Lietuvos komunistų partijos Pakruojo rajono komitetas. instruktorė, Utenos rajono komitetas sekretorė, antroji sekretorė, 1976 - 1991
- Lietuvos Respublikos Seimas, Seimo nario padėjėja sekretorė, 1992 - 1995
- Utenos apskrities valdytoja, 1995 - 1997
- Lietuvos Respublikos Seimas, Seimo nario padėjėja sekretorė, 1998 - 2004
Visuomeninė partinė veikla:
- Lietuvos komunistų partija, buvo narė, 1990
- Lietuvos demokratinė darbo partija, buvo narė, 1990 - 2001
- Lietuvos socialdemokratų partija, narė, pirmininko pavaduotoja, 2001
Politinė veikla seime:
- Lietuvos socialdemokratų partijos frakcija, narė, 2008-11-17
- Nacionalinio saugumo ir gynybos komitetas, narė, 2004-11-18 - 2008-11-17
- Peticijų komisija, narė, 2004-11-25 - 2004-12-21
- Narkomanijos prevencijos komisija, narė, 2004-12-16 - 2008-11-17
- Peticijų komisija, Pirmininkė, 2004-12-22 - 2008-11-17
- Valstybės valdymo ir savivaldybių komitetas, narys,-ė, 2008-11-18
- Lietuvos socialdemokratų partijos frakcija, narys,-ė, 2008-11-18
Turtas, pajamos:
- 2007-12-31, turtas: 213480 Lt., sutuoktinio turtas: 423719 Lt., metinės pajamos: 60691 Lt.
Rėmėjai:

 

NAUJIEMS VARTOTOJAMS
NAUJIENOS
Naujienlaiškis

Nr.1  2009 07-11
Nr.2  2009 12-2010 02
Nr.3  2010 03-05
Nr.4  2010 06-08
Nr.5  2010 09-11
Nr.6  2010 12-2011 02
Nr.7 2011 03-05
Nr.8 2011 06-08
 
© KTU Politikos ir viešojo administravimo institutas
Atnaujinta 2015-06-18