Svečias
Titulinis Duomenys Duomenys Duomenų katalogai Politiniai duomenys Tyrimų grupės Duomenų rinkinys
Duomenų rinkinys

Mazuronis Valentinas


Atsisiųsti | Nesstar
Dokumentacija |Kintamųjų sąrašas |Reikšminiai žodžiai |Publikacijos

Objekto URL:

http://www.lidata.eu/data/polsys/LiDA_POLSPERS_023547


Antraštė:

Mazuronis Valentinas

Tyrimų rinkinio pavadinimas:

POLSPERS: Seimo nariai = POLSPERS: Members of the Seimas

Prieiga prie duomenų:
Citavimo reikalavimas
  • Publikacijose, parengtose LiDA saugomų duomenų pagrindu, turi būti nuoroda į LiDA išnašose ar literatūros sąraše. Šiuo reikalavimu siekiama, kad nuoroda į LiDA patektų į socialinių mokslų citavimo indeksus. Citavimo pavyzdys pateikiamas duomenų aprašo laukelyje "Bibliografinis citavimas" (DDI 2.1: 2.1.7 Bibliographic Citation).

  • Publications based on the data archived at the LiDA should acknowledge this by a reference to LiDA. To ensure that such source attributions are captured for social science bibliographic utilities, citations must appear in the footnotes or in the reference section of publications. Example on how to cite the data is provided in the "Bibliographic citation" field of the data description (DDI 2.1: 2.1.7 Bibliographic Citation).

Autorinės teisės:

© LiDA, 2011

POLSYS DUOMENYS

Apygarda: Daugiamandatė

Kadencija: 2008-2012 (2004-2008, 2008-2012) . Pradžia: 2008-11-17

Gimė: 1953-11-18, Molėtai

Gyvenamoji vieta: Vilnius

Tautybė: Lietuvis

Šeimyninė padėtis: Vedęs, turi du vaikus. Žmona - Danutė Mazuronienė

Išsimokslinimas:
- Utenos 1-oji vidurinė mokykla (dabar – „Saulės“ gimnazija), absolventas, 1960 - 1971
- Vilniaus valstybinis dailės institutas (dabar - Vilniaus dailės akademija), architektas, 1971 - 1976
Darbinė veikla:
- Šiaulių televizorių gamykla, estetikos grupės vadovas, 1978 - 1979
- Komunalinio ūkio projektavimo instituto Šiaulių skyrius, architektas, grupės vadovas, projektų vadovas, skyriaus vyriausiasis architektas, 1979 - 1991
- IĮ Valentino Mazuronio projektavimo biuras, savininkas, architektas, 1991 - 2004
Visuomeninė partinė veikla:
- Lietuvos liberalų sąjunga, buvo Šiaulių skyriaus pirmininkas, 1993 - 2001
- Partija Tvarka ir teisingumas, buvo pirmininkas, dabar pirmasis pirmininko pavaduotojas, dabar Prezidiumo narys, 2002
- Lietuvos architektų sąjunga, dabar narys,
Politinė veikla seime:
- Liberalų demokratų frakcija, Seniūnas, 2004-11-15 - 2008-11-17
- Aplinkos apsaugos komitetas, narys, 2004-11-18 - 2008-11-17
- Europos reikalų komitetas, narys, 2007-04-10 - 2008-04-07
- Regioninės plėtros komisija, narys, 2004-12-16 - 2006-05-29
- Nacionalinio saugumo ir gynybos komitetas, narys,-ė, 2009-07-09
- Švietimo, mokslo ir kultūros komitetas, narys,-ė, 2008-11-18 - 2009-07-08
- Frakcija "Tvarka ir teisingumas", Frakcijos seniūnas, 2008-11-18
Turtas, pajamos:
- 2007-12-31, sutuoktinio turtas: 15000 Lt., metinės pajamos: 196562 Lt.
Rėmėjai:
- Elvalda, IĮ, 2008-09-29, 10000 Lt.
- Birutė Svirbutavičiūtė, 2008-09-30, 7000 Lt.
- Roman Guseinov, 2008-10-09, 5000 Lt.
- Sadkauskas Algirdas, 2008-10-10, 2000 Lt.
- Minijos nafta, UAB, 2008-10-20, 10000 Lt.
- Vidmantas Japertas, 2008-10-20, 20000 Lt.

 

NAUJIEMS VARTOTOJAMS
NAUJIENOS
Naujienlaiškis

Nr.1  2009 07-11
Nr.2  2009 12-2010 02
Nr.3  2010 03-05
Nr.4  2010 06-08
Nr.5  2010 09-11
Nr.6  2010 12-2011 02
Nr.7 2011 03-05
Nr.8 2011 06-08
 
© KTU Politikos ir viešojo administravimo institutas
Atnaujinta 2015-06-18