Svečias
Titulinis Duomenys Duomenys Duomenų katalogai Politiniai duomenys Tyrimų grupės Duomenų rinkinys
Duomenų rinkinys

Barakauskas Dailis


Atsisiųsti | Nesstar
Dokumentacija |Kintamųjų sąrašas |Reikšminiai žodžiai |Publikacijos

Objekto URL:

http://www.lidata.eu/data/polsys/LiDA_POLSPERS_023552


Antraštė:

Barakauskas Dailis

Tyrimų rinkinio pavadinimas:

POLSPERS: Seimo nariai = POLSPERS: Members of the Seimas

Prieiga prie duomenų:
Citavimo reikalavimas
  • Publikacijose, parengtose LiDA saugomų duomenų pagrindu, turi būti nuoroda į LiDA išnašose ar literatūros sąraše. Šiuo reikalavimu siekiama, kad nuoroda į LiDA patektų į socialinių mokslų citavimo indeksus. Citavimo pavyzdys pateikiamas duomenų aprašo laukelyje "Bibliografinis citavimas" (DDI 2.1: 2.1.7 Bibliographic Citation).

  • Publications based on the data archived at the LiDA should acknowledge this by a reference to LiDA. To ensure that such source attributions are captured for social science bibliographic utilities, citations must appear in the footnotes or in the reference section of publications. Example on how to cite the data is provided in the "Bibliographic citation" field of the data description (DDI 2.1: 2.1.7 Bibliographic Citation).

Autorinės teisės:

© LiDA, 2011

POLSYS DUOMENYS

Apygarda: Daugiamandatė

Kadencija: 2008-2012 (2000-2004, 2004-2008, 2008-2012) . Pradžia: 2008-11-18

Gimė: 1952-06-29, Geručių kaimas, Pakruojo rajonas

Gyvenamoji vieta: Vilnius

Tautybė: Lietuvis

Šeimyninė padėtis: Vedęs, turi du vaikus. Žmona - Violeta Barakauskienė

Išsimokslinimas:
- Pakruojo rajono Žeimelio vidurinė mokykla, absolventas, 1970
- Kauno politechnikos institutas (dabar - Kauno technologijos universitetas), automatizavimo inžinierius mechanikas, 1970 - 1975
- Vilniaus valstybinis universitetas (dabar - Vilniaus universitetas), tarptautinių ekonominių santykių specialistas, 1989
Darbinė veikla:
- Šiaulių staklių gamykla, surinkimo cecho pamainos meistras, inžinierius technologas programuotojas, programavimo valdymo biuro viršininkas, vyriausiojo inžinieriaus pavaduotojas, užsienio komercinių ryšių ir rinkotyros tarnybos vadovas, 1975 - 1992
- Šiaulių regioniniai prekybos ir pramonės rūmai, direktorius, 1992 - 1996
- Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai, generalinis direktorius, 1996 - 2000
- VšĮ „Ekonominių socialinių tyrimų ir mokymų centras“, direktorius, 2005 - 2006
Visuomeninė partinė veikla:
- Lietuvos liberalų sąjunga, buvo pirmininko pavaduotojas, buvo Valdybos narys, buvo skyriaus pirmininkas, 1992 - 2002
- Partija Tvarka ir teisingumas, 2002
- Šiaulių „Rotary“ klubas, dabar narys, buvo prezidentas, 1992
- Belgijos ir Baltijos šalių prekybos rūmų direktorių taryba, dabar narys, 1993
- Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacija, buvo prezidiumo narys, 1995 - 2000
- Baltijos ir Amerikos partnerystės fondo Lietuvai ekpertų taryba, buvo narys, 1998 - 2000
- Šiaulių slaugos ligoninės stebėtojų taryba, dabar narys, 1998
Politinė veikla seime:
- Liberalų frakcija, narys, 2000-10-20 - 2002-01-11
- Nepriklausoma frakcija, narys, 2002-01-12 - 2002-06-30
- Liberaldemokratų frakcija, narys, 2004-11-14
- Ekonomikos komitetas, narys, 2000-10-24 - 2002-05-06
- Europos reikalų komitetas, narys, 2000-11-09 - 2001-12-21
- Europos reikalų komitetas, narys, 2002-05-07
- Teisės ir teisėtvarkos komitetas, narys, 2002-05-07 - 2004-11-14
- Peticijų komisija, Pirmininko,-ės pavaduotojas, 2000-11-09
- Peticijų komisija, Pirmininko,-ės pavaduotoja, 2001-10-09 - 2004-11-14
- Liberalų demokratų frakcija, narys, 2006-03-23 - 2008-11-17
- Socialinių reikalų ir darbo komitetas, narys, 2006-04-06 - 2006-10-23
- Užsienio reikalų komitetas, narys, 2006-10-24 - 2008-11-17
- Europos reikalų komitetas, narys, 2008-04-08
- Europos reikalų komitetas, Pirmininko,-ės pavaduotoja, 2008-11-17
- Regioninės plėtros komisija, narys, 2006-05-30 - 2008-11-17
- Europos reikalų komitetas, Komiteto pirmininko pavaduotojas, 2008-11-25
- Europos reikalų komitetas, narys,-ė, 2008-11-20 - 2008-11-24
- Užsienio reikalų komitetas, narys,-ė, 2008-11-20
- Frakcija "Tvarka ir teisingumas", narys,-ė, 2008-11-20
Turtas, pajamos:
- 2007-12-31, metinės pajamos: 53996 Lt.
Rėmėjai:

 

NAUJIEMS VARTOTOJAMS
NAUJIENOS
Naujienlaiškis

Nr.1  2009 07-11
Nr.2  2009 12-2010 02
Nr.3  2010 03-05
Nr.4  2010 06-08
Nr.5  2010 09-11
Nr.6  2010 12-2011 02
Nr.7 2011 03-05
Nr.8 2011 06-08
 
© KTU Politikos ir viešojo administravimo institutas
Atnaujinta 2015-06-18