Svečias
Titulinis Duomenys Duomenys Duomenų katalogai Politiniai duomenys Tyrimų grupės Duomenų rinkinys
Duomenų rinkinys

Steponavičius Gintaras


Atsisiųsti | Nesstar
Dokumentacija |Kintamųjų sąrašas |Reikšminiai žodžiai |Publikacijos

Objekto URL:

http://www.lidata.eu/data/polsys/LiDA_POLSPERS_026418


Antraštė:

Steponavičius Gintaras

Tyrimų rinkinio pavadinimas:

POLSPERS: Seimo nariai = POLSPERS: Members of the Seimas

Prieiga prie duomenų:
Citavimo reikalavimas
  • Publikacijose, parengtose LiDA saugomų duomenų pagrindu, turi būti nuoroda į LiDA išnašose ar literatūros sąraše. Šiuo reikalavimu siekiama, kad nuoroda į LiDA patektų į socialinių mokslų citavimo indeksus. Citavimo pavyzdys pateikiamas duomenų aprašo laukelyje "Bibliografinis citavimas" (DDI 2.1: 2.1.7 Bibliographic Citation).

  • Publications based on the data archived at the LiDA should acknowledge this by a reference to LiDA. To ensure that such source attributions are captured for social science bibliographic utilities, citations must appear in the footnotes or in the reference section of publications. Example on how to cite the data is provided in the "Bibliographic citation" field of the data description (DDI 2.1: 2.1.7 Bibliographic Citation).

Autorinės teisės:

© LiDA, 2011

POLSYS DUOMENYS

Apygarda: Lazdynų (Nr. 9)

Kadencija: 2008-2012 (2000-2004, 2004-2008, 2008-2012) . Pradžia: 2008-11-18

Gimė: 1967-07-23, Klaipėda

Gyvenamoji vieta: Vilnius

Tautybė: Lietuvis

Šeimyninė padėtis: Vedęs, turi du vaikus (iš pirmosios ir iš dabartinės santuokos). Žmona - Urtė Jasinskaitė

Išsimokslinimas:
- Vilniaus A.Vienuolio vidurinė mokykla, absolventas, 1974 - 1985
- Vilniaus valstybinis universitetas (dabar - Vilniaus universitetas), teisininkas, 1985 - 1992
Darbinė veikla:
- Užsienio reikalų ministerija, vyresnysis specialistas, ESBK skyriaus pirmasis sekretorius, 1991 - 1994
- Ketvirtinis žurnalas „East European Constitutional Review“, bendradarbis apžvalgininkas, 1994 - 1996
- Fridricho Naumano fondas, koordinatorius Lietuvoje, 1994 - 2000
- Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institutas, dėstytojas, 1994 - 2004
- Geteborgo universitetas (Švedija), dėstytojas, 1996 - 1996
- Savaitraštis „Atgimimas“, apžvalgininkas, 1997 - 2000
Visuomeninė partinė veikla:
- Vilniaus universiteto sąjūdžio studentų taryba, buvo tarybos pirmininkas, 1989 - 1990
- Lietuvos liberalus jaunimas, buvo narys, pirmininkas, 1992 - 2002
- Lietuvos liberalų sąjunga, buvo narys, partijos valdybos narys, partijos tarybos narys, partijos pirmininko pavaduotojas, 1990 - 2003
- Liberalų ir centro sąjunga, buvo narys, partijos valdybos narys, partijos tarybos narys, partijos pirmininko pavaduotojas, 2003 - 2006
- Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis, dabar narys, partijos pirmininko pirmasis pavaduotojas, partijos valdybos narys, partijos tarybos narys, 2006
- Lietuvos žmogaus teisių centras, dabar narys, 1994
- Pilietinių iniciatyvų centras, dabar narys, valdybos narys, 1998
- Vilniaus „Perkūno“ Rotary klubas, dabar narys, 1999
- „Liberalios reformos“, dabar narys, 2001
- Užsienio politikos taryba prie URM, dabar narys, 2001
Politinė veikla seime:
- Liberalų frakcija, narys, 2000-10-20 - 2001-11-12
- Liberalų frakcija, Seniūnas, 2001-11-13 - 2002-04-10
- Liberalų frakcija, narys, 2002-04-11 - 2003-03-04
- Jungtinė ir Liberalų frakcija, narys, 2003-03-05 - 2003-06-04
- Liberalų ir centro frakcija, narys, 2003-06-05 - 2004-11-14
- , narys, 2000-10-24 - 2004-11-14
- , Pirmininko pavaduotojas, 2000-10-24 - 2004-11-14
- Europos reikalų komitetas, Pirmininkas, 2000-11-09 - 2001-07-29
- Europos reikalų komitetas, narys, 2001-07-30 - 2004-11-14
- Teisės ir teisėtvarkos komitetas, narys, 2002-05-07 - 2004-11-14
- Žmogaus teisių komitetas, narys, 2000-10-24 - 2002-05-06
- Komisija Konstitucijos pataisoms rengti, narys, 2001-03-13 - 2004-11-14
- , Pirmininko pavaduotojas, 2005-01-20 - 2008-11-17
- Švietimo, mokslo ir kultūros komitetas, narys, 2004-11-18 - 2006-10-23
- Europos reikalų komitetas, narys, 2004-12-09 - 2007-05-14
- Teisės ir teisėtvarkos komitetas, narys, 2006-10-24 - 2008-11-17
- Konstitucijos komisija, narys, 2004-12-16 - 2008-11-17
- Liberalų ir centro frakcija, narys, 2004-11-15 - 2005-10-19
- Liberalų frakcija, narys, 2005-10-20 - 2006-04-19
- Liberalų sąjūdžio frakcija, narys, 2006-04-20 - 2008-11-17
- Teisės ir teisėtvarkos komitetas, narys,-ė, 2008-11-18
- Liberalų sąjūdžio frakcija, narys,-ė, 2008-11-18
Turtas, pajamos:
- 2003-12-31, turtas: 444239 Lt., metinės pajamos: 101326 Lt.
- 2004-12-31, turtas: 123215 Lt.
- 2005-12-31, turtas: 466251 Lt.
- 2006-12-31, turtas: 442192 Lt.
- 2007-12-31, turtas: 536778 Lt., sutuoktinio turtas: 39500 Lt., metinės pajamos: 79281 Lt.
Rėmėjai:
- Arūnas Šikšta, 2008-09-13, 1000 Lt.
- Igor Leontjev, 2008-09-15, 15000 Lt.
- Vaidotas Vaičius, 2008-09-15, 200 Lt.
- Jurij Guseinov, 2008-09-19, 5000 Lt.
- Atelier ir Ko, UAB, 2008-09-29, 5000 Lt.
- Beolita ir partneriai, UAB, 2008-10-01, 3000 Lt.
- Arūnas Teiberis, 2008-10-14, 2000 Lt.
- Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis, 2008-11-23, 11450 Lt.
- Hansabankas, AB, 2008-11-26, 5 Lt.

 

NAUJIEMS VARTOTOJAMS
NAUJIENOS
Naujienlaiškis

Nr.1  2009 07-11
Nr.2  2009 12-2010 02
Nr.3  2010 03-05
Nr.4  2010 06-08
Nr.5  2010 09-11
Nr.6  2010 12-2011 02
Nr.7 2011 03-05
Nr.8 2011 06-08
 
© KTU Politikos ir viešojo administravimo institutas
Atnaujinta 2015-06-18