Svečias
Titulinis Duomenys Duomenys Duomenų katalogai Politiniai duomenys Tyrimų grupės Duomenų rinkinys
Duomenų rinkinys

Baškienė Rima


Atsisiųsti | Nesstar
Dokumentacija |Kintamųjų sąrašas |Reikšminiai žodžiai |Publikacijos

Objekto URL:

http://www.lidata.eu/data/polsys/LiDA_POLSPERS_026656


Antraštė:

Baškienė Rima

Tyrimų rinkinio pavadinimas:

POLSPERS: Seimo nariai = POLSPERS: Members of the Seimas

Prieiga prie duomenų:
Citavimo reikalavimas
  • Publikacijose, parengtose LiDA saugomų duomenų pagrindu, turi būti nuoroda į LiDA išnašose ar literatūros sąraše. Šiuo reikalavimu siekiama, kad nuoroda į LiDA patektų į socialinių mokslų citavimo indeksus. Citavimo pavyzdys pateikiamas duomenų aprašo laukelyje "Bibliografinis citavimas" (DDI 2.1: 2.1.7 Bibliographic Citation).

  • Publications based on the data archived at the LiDA should acknowledge this by a reference to LiDA. To ensure that such source attributions are captured for social science bibliographic utilities, citations must appear in the footnotes or in the reference section of publications. Example on how to cite the data is provided in the "Bibliographic citation" field of the data description (DDI 2.1: 2.1.7 Bibliographic Citation).

Autorinės teisės:

© LiDA, 2011

POLSYS DUOMENYS

Apygarda: Šiaulių kaimiškoji (Nr. 45)

Kadencija: 2008-2012 (2004-2008, 2008-2012) . Pradžia: 2008-11-18

Gimė: 1960-10-25, Kentrių kaimas, Kelmės rajonas

Gyvenamoji vieta: Kuršėnai

Tautybė: Lietuvė

Šeimyninė padėtis: Ištekėjusi, turi du vaikus

Išsimokslinimas:
- Kuršėnų 1-oji vidurinė mokykla (dabar - Stasio Anglickio pagrindinė mokykla), absolventė, 1967 - 1978
- Kauno politechnikos institutas (dabar - Kauno technologijos universitetas), inžinierė technologė, 1978 - 1983
Darbinė veikla:
- Plungės linų audinių fabrikas, inžinierė technologė, 1983 - 1984
- Šiaulių rajono vykdomasis komitetas, ekonomistė, 1984
- Žemės ūkio darbuotojų profsąjungos Šiaulių rajono komitetas, inspektorė, 1984
- Lietuvos Respublikos Seimas, Seimo nario Ramūno Karbauskio padėjėja, 1997 - 2000
- Lietuvos Respublikos Seimas, Seimo nario Ramūno Karbauskio padėjėja, 2004 - 2004
Visuomeninė partinė veikla:
- Valstiečių partija, narė, 1996 - 2001
- Valstiečių ir Naujosios demokratijos partijų sąjunga, valdybos narė, Šiaulių rajono skyriaus pirmininkė, 2001 - 2005
- Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjunga, valdybos narė, Šiaulių rajono skyriaus pirmininkė, 2005
- "Atgaiva", steigėja, valdybos narė, 2001
Politinė veikla seime:
- Valstiečių ir Naujosios demokratijos partijų frakcija, narė, 2004-11-15 - 2007-05-07
- Valstiečių liaudininkų ir pilietinės demokratijos frakcija, narė, 2007-05-08 - 2008-01-17
- Valstiečių liaudininkų frakcija, narė, 2008-01-18 - 2008-11-17
- Socialinių reikalų ir darbo komitetas, narė, 2004-11-15 - 2008-11-17
- Narkomanijos prevencijos komisija, narė, 2004-11-15 - 2007-05-07
- Šeimos ir vaiko reikalų komisija, narė, 2004-12-16 - 2004-12-21
- Šeimos ir vaiko reikalų komisija, Pirmininkė, 2004-12-22 - 2008-11-17
- Socialinių reikalų ir darbo komitetas, narys,-ė, 2008-11-18
- Mišri Seimo narių grupė, narys,-ė, 2008-11-18
Turtas, pajamos:
- 2007-12-31, turtas: 111952 Lt., sutuoktinio turtas: 46972 Lt., metinės pajamos: 60691 Lt.
Rėmėjai:

 

NAUJIEMS VARTOTOJAMS
NAUJIENOS
Naujienlaiškis

Nr.1  2009 07-11
Nr.2  2009 12-2010 02
Nr.3  2010 03-05
Nr.4  2010 06-08
Nr.5  2010 09-11
Nr.6  2010 12-2011 02
Nr.7 2011 03-05
Nr.8 2011 06-08
 
© KTU Politikos ir viešojo administravimo institutas
Atnaujinta 2015-06-18