Svečias
Titulinis Duomenys Duomenys Duomenų katalogai Politiniai duomenys Tyrimų grupės Duomenų rinkinys
Duomenų rinkinys

Matuzas Vitas


Atsisiųsti | Nesstar
Dokumentacija |Kintamųjų sąrašas |Reikšminiai žodžiai |Publikacijos

Objekto URL:

http://www.lidata.eu/data/polsys/LiDA_POLSPERS_034208


Antraštė:

Matuzas Vitas

Tyrimų rinkinio pavadinimas:

POLSPERS: Seimo nariai = POLSPERS: Members of the Seimas

Prieiga prie duomenų:
Citavimo reikalavimas
  • Publikacijose, parengtose LiDA saugomų duomenų pagrindu, turi būti nuoroda į LiDA išnašose ar literatūros sąraše. Šiuo reikalavimu siekiama, kad nuoroda į LiDA patektų į socialinių mokslų citavimo indeksus. Citavimo pavyzdys pateikiamas duomenų aprašo laukelyje "Bibliografinis citavimas" (DDI 2.1: 2.1.7 Bibliographic Citation).

  • Publications based on the data archived at the LiDA should acknowledge this by a reference to LiDA. To ensure that such source attributions are captured for social science bibliographic utilities, citations must appear in the footnotes or in the reference section of publications. Example on how to cite the data is provided in the "Bibliographic citation" field of the data description (DDI 2.1: 2.1.7 Bibliographic Citation).

Autorinės teisės:

© LiDA, 2011

POLSYS DUOMENYS

Apygarda: Daugiamandatė

Kadencija: 2008-2012 (2000-2004, 2008-2012) . Pradžia: 1905-06-30

Gimė: 1959-07-10, Beinoravos kaimas, Radviliškio rajonas

Gyvenamoji vieta: Panevėžys

Tautybė: Lietuvis

Šeimyninė padėtis: Vedęs, turi tris vaikus: dukras Agnę ir Astą bei sūnų Vytautą.

Išsimokslinimas:
- Radviliškio rajono Labučių aštuonmetė mokykla, absolventas, 1974
- Panevėžio rajono Smilgių vidurinė mokykla, absolventas, 1977
- Kauno politechnikos institutą (dabar – Kauno technologijos universitetas), inžinieriaus — radioelektriko specialybė, 1977 - 1982
Darbinė veikla:
- Panevėžio "Ekrano" gamykla, vyr. Meistras, 1982 - 1989
- Kooperatyvas "Elitas", pirmininko pavaduotojas, 1989 - 1991
- UAB "Elitas", gamybos direktorius, 1991 - 1997
Visuomeninė partinė veikla:
- Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų partija, dabar narys, pirmininkas, 1
Politinė veikla seime:
- Tėvynės Sąjungos - konservatorių frakcija, narys, 2000-10-20 - 2003-03-12
- Valstybės valdymo ir savivaldybių komitetas, narys, 2000-10-24 - 2001-09-20
- Jaunimo ir sporto reikalų komisija, narys, 2000-11-30 - 2003-03-12
- Tėvynės Sąjungos - konservatorių frakcija, narys, 2000-10-20 - 2003-03-12
- Informacinės visuomenės plėtros komitetas, narys, 2001-09-18 - 2003-03-12
- Biudžeto ir finansų komitetas, Komiteto pirmininko pavaduotojas, 2008-11-20
- Biudžeto ir finansų komitetas, narys,-ė, 2008-11-18 - 2008-11-19
- Europos reikalų komitetas, narys,-ė, 2008-11-18
- Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcija, narys,-ė, 2008-11-18
Turtas, pajamos:
- 2003-12-31, turtas: 173676 Lt., metinės pajamos: 66229 Lt.
- 2004-12-31, turtas: 133529 Lt.
- 2006-12-31, turtas: 175250 Lt.
- 2007-12-31, turtas: 153355 Lt., sutuoktinio turtas: 496291 Lt., metinės pajamos: 70201 Lt.
Rėmėjai:

 

NAUJIEMS VARTOTOJAMS
NAUJIENOS
Naujienlaiškis

Nr.1  2009 07-11
Nr.2  2009 12-2010 02
Nr.3  2010 03-05
Nr.4  2010 06-08
Nr.5  2010 09-11
Nr.6  2010 12-2011 02
Nr.7 2011 03-05
Nr.8 2011 06-08
 
© KTU Politikos ir viešojo administravimo institutas
Atnaujinta 2015-06-18