Svečias
Titulinis Duomenys Duomenys Duomenų katalogai Politiniai duomenys Tyrimų grupės Duomenų rinkinys
Duomenų rinkinys

Bastys Mindaugas


Atsisiųsti | Nesstar
Dokumentacija |Kintamųjų sąrašas |Reikšminiai žodžiai |Publikacijos

Objekto URL:

http://www.lidata.eu/data/polsys/LiDA_POLSPERS_038116


Antraštė:

Bastys Mindaugas

Tyrimų rinkinio pavadinimas:

POLSPERS: Seimo nariai = POLSPERS: Members of the Seimas

Prieiga prie duomenų:
Citavimo reikalavimas
  • Publikacijose, parengtose LiDA saugomų duomenų pagrindu, turi būti nuoroda į LiDA išnašose ar literatūros sąraše. Šiuo reikalavimu siekiama, kad nuoroda į LiDA patektų į socialinių mokslų citavimo indeksus. Citavimo pavyzdys pateikiamas duomenų aprašo laukelyje "Bibliografinis citavimas" (DDI 2.1: 2.1.7 Bibliographic Citation).

  • Publications based on the data archived at the LiDA should acknowledge this by a reference to LiDA. To ensure that such source attributions are captured for social science bibliographic utilities, citations must appear in the footnotes or in the reference section of publications. Example on how to cite the data is provided in the "Bibliographic citation" field of the data description (DDI 2.1: 2.1.7 Bibliographic Citation).

Autorinės teisės:

© LiDA, 2011

POLSYS DUOMENYS

Apygarda: Šakių (Nr. 64)

Kadencija: 2008 (2000-2004, 2008-2012) . Pradžia: 2008-11-18

Gimė: 1965-01-29, Joginiškių kaimas, Šakių rajonas

Gyvenamoji vieta: Joginiškių kaimas, Šakių rajonas

Tautybė: Lietuvis

Šeimyninė padėtis: Išsiskyręs, turi du vaikus

Išsimokslinimas:
- Šakių rajono Kriūkų vidurinė mokykla, absloventas, 1972 - 1983
- Lietuvos veterinarijos akademija, zootechnikas, 1985 - 1990
- Lietuvos žemės ūkio universitetas, biomedicinos srities agronomijos mokslų krypties daktaras, 2006
Darbinė veikla:
- Kriūkų kolūkis, 1990 - 1991
- AB "Kauno audiniai" Kriūkų filialas, direkotrius, 1991 - 1993
- UAB "Agrolina", direktorius, 1993 - 2000
- Lietuvos žemės ūkio universitetas, Augalininkystės ir gyvulininkystės katedros mokslo darbuotojas, 1998 - 2001
- Kriūkų seniūnija, seniūnas, 2000 - 2000
- Žemės ūkio ministerija, ministro patarėjas, 2005 - 2006
- Lietuvos Respublikos Vyriausybė, ministro pirmininko patarėjas, 2006 - 2008
Visuomeninė partinė veikla:
- Lietuvos demokratinė darbo partija, buvo narys, 2000 - 2001
- Lietuvos socialdemokratų partija, dabar tarybos ir prezidiumo narys, 2001
- Lietuvos linų augintojų ir perdirbėjų asociacija, tarybos narys,
Politinė veikla seime:
- Socialdemokratinės koalicijos (LDDP-LSDP-LRS) frakcija, narys, 2000-10-20 - 2004-11-14
- Žmogaus teisių komitetas, narys, 2000-10-24 - 2003-04-16
- Ekonomikos komitetas, narys, 2003-04-17 - 2004-11-14
- Žmogaus teisių komitetas, narys, 2004-01-20 - 2004-11-14
- Subalansuotos plėtros ir nekilnojamųjų kultūros vertybių apsaugos komisija, narys, 2001-04-24 - 2004-11-14
- Komisija, prižiūrinti Konstitucijos 47 straipsnio 3 dalies įgyvendinimo konstitucinio įstatymo įgyvendinimą, narys, 2003-06-19 - 2004-11-14
- Informacinės visuomenės plėtros komitetas, narys,-ė, 2008-11-20
- Audito komitetas, narys,-ė, 2008-11-18 - 2008-11-19
- Lietuvos socialdemokratų partijos frakcija, narys,-ė, 2008-11-18
Turtas, pajamos:
- 2007-12-31, turtas: 965546 Lt., metinės pajamos: 155124 Lt.
Rėmėjai:
- Jonas Bosas, 2008-10-03, 5000 Lt.
- Stasys Kastytis Bernota, 2008-10-06, 3400 Lt.
- Rūta Lebedžinskienė, 2008-10-10, 3000 Lt.
- Konstantinas Glazačiovas, 2008-10-10, 2000 Lt.
- Jūratė Dambravienė, 2008-10-16, 20000 Lt.

 

NAUJIEMS VARTOTOJAMS
NAUJIENOS
Naujienlaiškis

Nr.1  2009 07-11
Nr.2  2009 12-2010 02
Nr.3  2010 03-05
Nr.4  2010 06-08
Nr.5  2010 09-11
Nr.6  2010 12-2011 02
Nr.7 2011 03-05
Nr.8 2011 06-08
 
© KTU Politikos ir viešojo administravimo institutas
Atnaujinta 2015-06-18