Svečias
Titulinis Duomenys Duomenys Duomenų katalogai Politiniai duomenys Tyrimų grupės Duomenų rinkinys
Duomenų rinkinys

Mikutienė Dangutė


Atsisiųsti | Nesstar
Dokumentacija |Kintamųjų sąrašas |Reikšminiai žodžiai |Publikacijos

Objekto URL:

http://www.lidata.eu/data/polsys/LiDA_POLSPERS_038848


Antraštė:

Mikutienė Dangutė

Tyrimų rinkinio pavadinimas:

POLSPERS: Seimo nariai = POLSPERS: Members of the Seimas

Prieiga prie duomenų:
Citavimo reikalavimas
  • Publikacijose, parengtose LiDA saugomų duomenų pagrindu, turi būti nuoroda į LiDA išnašose ar literatūros sąraše. Šiuo reikalavimu siekiama, kad nuoroda į LiDA patektų į socialinių mokslų citavimo indeksus. Citavimo pavyzdys pateikiamas duomenų aprašo laukelyje "Bibliografinis citavimas" (DDI 2.1: 2.1.7 Bibliographic Citation).

  • Publications based on the data archived at the LiDA should acknowledge this by a reference to LiDA. To ensure that such source attributions are captured for social science bibliographic utilities, citations must appear in the footnotes or in the reference section of publications. Example on how to cite the data is provided in the "Bibliographic citation" field of the data description (DDI 2.1: 2.1.7 Bibliographic Citation).

Autorinės teisės:

© LiDA, 2011

POLSYS DUOMENYS

Apygarda: Daugiamandatė

Kadencija: 2008-2012 (2000-2004, 2004-2008, 2008-2012) . Pradžia: 2008-11-18

Gimė: 1966-08-06, Rokiškis

Gyvenamoji vieta: Trakai

Tautybė: Lietuvė

Šeimyninė padėtis: Ištekėjusi, turi du vaikus

Išsimokslinimas:
- Panevėžio J.Balčikonio vidurinė mokykla, absolventė, 1981
- Maskvos liaudies menų universitetas, 1981 - 1984
- Lietuvos valstybinės konservatorijos Klaipėdos teatro fakultetas (dabar - Klaipėdos universiteto Menų fakultetas), režisierė, 1984 - 1988
- Mykolo Romerio universitetas, viešasis administravimas, 2000 - 2007
Darbinė veikla:
- Trakų kultūros rūmai, renginių organizatorė, 1988 - 1999
- Lietuvos Respublikos Seimas, Seimo narės Vidos Stasiūnaitės padėjėja-sekretorė, 1999 - 2000
Visuomeninė partinė veikla:
- Naujoji sąjunga (socialliberalai), buvo narė, tarybos ir prezidiumo narė, 1998 - 2004
- Darbo partija, narė, tarybos ir prezidiumo narė, 2005
Politinė veikla seime:
- Naujosios sąjungos (socialliberalų) frakcija, Seniūno pavaduotoja, 2000-10-20 - 2003-02-26
- , narė, 2000-10-24 - 2003-03-04
- Valstybės valdymo ir savivaldybių komitetas, narė, 2000-10-24 - 2000-11-02
- Sveikatos reikalų komitetas, narė, 2000-11-03 - 2002-05-15
- Sveikatos reikalų komitetas, Pirmininkė, 2002-05-16 - 2004-11-11
- Naujosios sąjungos (socialliberalų) frakcija, narė, 2003-02-27 - 2004-11-11
- Šeimos ir vaiko reikalų komisija, narė, 2000-11-30 - 2002-06-03
- Darbo partijos frakcija, Seniūno pavaduotoja, 2004-11-15 - 2006-07-17
- Darbo partijos frakcija, narė, 2006-07-18 - 2008-11-17
- , narė, 2004-11-15 - 2006-05-03
- Sveikatos reikalų komitetas, narė, 2004-11-18 - 2004-11-28
- Sveikatos reikalų komitetas, Pirmininkė, 2004-11-29 - 2006-10-18
- Sveikatos reikalų komitetas, Pirmininko,-ės pavaduotoja, 2008-11-17
- Sveikatos reikalų komitetas, narys,-ė, 2008-11-18
- Darbo partijos frakcija, narys,-ė, 2008-11-18
Turtas, pajamos:
- 2007-12-31, turtas: 1416161 Lt., sutuoktinio turtas: 968946 Lt., metinės pajamos: 187411 Lt.
Rėmėjai:
- Dangutė Mikutienė, 2008-08-13, 2151 Lt.
- Metransa, UAB, 2008-09-19, 20000 Lt.
- Dangutė Mikutienė, 2008-10-14, 10000 Lt.
- E.L.L. Nekilnojamas turtas, UAB, 2008-10-21, 19000 Lt.
- Dangutė Mikutienė, 2008-11-06, 6000 Lt.
- Dangutė Mikutienė, 2008-11-07, 2 Lt.

 

NAUJIEMS VARTOTOJAMS
NAUJIENOS
Naujienlaiškis

Nr.1  2009 07-11
Nr.2  2009 12-2010 02
Nr.3  2010 03-05
Nr.4  2010 06-08
Nr.5  2010 09-11
Nr.6  2010 12-2011 02
Nr.7 2011 03-05
Nr.8 2011 06-08
 
© KTU Politikos ir viešojo administravimo institutas
Atnaujinta 2015-06-18