Svečias
Titulinis Duomenys Duomenys Duomenų katalogai Politiniai duomenys Tyrimų grupės Duomenų rinkinys
Duomenų rinkinys

Teišerskytė Dalia


Atsisiųsti | Nesstar
Dokumentacija |Kintamųjų sąrašas |Reikšminiai žodžiai |Publikacijos

Objekto URL:

http://www.lidata.eu/data/polsys/LiDA_POLSPERS_043842


Antraštė:

Teišerskytė Dalia

Tyrimų rinkinio pavadinimas:

POLSPERS: Seimo nariai = POLSPERS: Members of the Seimas

Prieiga prie duomenų:
Citavimo reikalavimas
  • Publikacijose, parengtose LiDA saugomų duomenų pagrindu, turi būti nuoroda į LiDA išnašose ar literatūros sąraše. Šiuo reikalavimu siekiama, kad nuoroda į LiDA patektų į socialinių mokslų citavimo indeksus. Citavimo pavyzdys pateikiamas duomenų aprašo laukelyje "Bibliografinis citavimas" (DDI 2.1: 2.1.7 Bibliographic Citation).

  • Publications based on the data archived at the LiDA should acknowledge this by a reference to LiDA. To ensure that such source attributions are captured for social science bibliographic utilities, citations must appear in the footnotes or in the reference section of publications. Example on how to cite the data is provided in the "Bibliographic citation" field of the data description (DDI 2.1: 2.1.7 Bibliographic Citation).

Autorinės teisės:

© LiDA, 2011

POLSYS DUOMENYS

Apygarda: Daugiamandatė

Kadencija: 2008-2012 (2000-2004, 2004-2008, 2008-2012) . Pradžia: 2008-11-18

Gimė: 1944-11-27, Raseinių rajonas, Leonavos kaimas

Gyvenamoji vieta: Kaunas

Tautybė: Lietuvė

Šeimyninė padėtis: Ištekėjusi, turi du vaikus. Vyras - Anatolijus Čupkovas

Išsimokslinimas:
- Rusijos Irkutsko srities Meždugrankos miškų ūkio septynmetė mokykla, absolventė, 1953 - 1959
- Vakarinė mokykla, absolventė, 1962 - 1963
- Vilniaus valstybinis universitetas (dabar – Vilniaus universitetas), žurnalistė, 1968 - 1974
Darbinė veikla:
- Miškų ūkis, darbininkė, 1959 - 1962
- Mosėdžio daržininkystės ūkis, 1962 - 1963
- „Raidės" ir V.Kapsuko-Mickevičiaus spaustuvė, Kauno menininkų namai, direktorė, Laikraštis "Jaunystė", vyr. redaktorė, Žurnalas "Gabija", redaktorė, 1967 - 1989
- UAB „Gabija“, 1989 - 2000
Visuomeninė partinė veikla:
- Lietuvos liberalų sąjunga, buvo narė, 1999 - 2003
- Liberalų ir centro sąjunga, buvo narė, partijos tarybos narė, 2003 - 2005
- Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis, dabar narė, partijos pirmininko pavaduotoja, partijos valdybos narė, partijos tarytbos narė, 2006
- Lietuvos verslo darbdavių konfederacija, buvo viceprezidentė, dabar prezidiumo narė,
Politinė veikla seime:
- Liberalų frakcija, narė, 2000-10-20 - 2003-03-04
- Jungtinė ir Liberalų frakcija, narė, 2003-03-05 - 2003-06-04
- Liberalų ir centro frakcija, narė, 2003-06-05 - 2004-11-14
- Verslo ir užimtumo komisija, narė, 2001-04-24 - 2004-11-14
- Švietimo, mokslo ir kultūros komitetas, narė, 2000-10-24 - 2004-11-14
- Šeimos ir vaiko reikalų komisija, narė, 2000-11-30 - 2004-11-14
- Etikos ir procedūrų komisija, narė, 2000-11-03 - 2000-11-08
- Etikos ir procedūrų komisija, Pirmininkė, 2000-11-09 - 2001-10-08
- Etikos ir procedūrų komisija, narė, 2001-10-09 - 2001-10-15
- Etikos ir procedūrų komisija, Pirmininko pavaduotoja, 2001-10-16 - 2004-11-14
- Švietimo, mokslo ir kultūros komitetas, narė, 2004-11-18 - 2008-11-17
- Švietimo, mokslo ir kultūros komitetas, Pakomitečio pirmininkė, 2005-06-09 - 2008-11-17
- Etikos ir procedūrų komisija, narė, 2004-11-23 - 2008-11-17
- Šeimos ir vaiko reikalų komisija, narė, 2004-12-16 - 2005-02-14
- Šeimos ir vaiko reikalų komisija, Pirmininko pavaduotoja, 2005-02-15 - 2008-11-17
- Lietuvos Respublikos Seimo ir JAV lietuvių bendruomenės komisija, narė, 2006-06-08 - 2007-04-30
- Lietuvos Respublikos Seimo ir Pasaulio lietuvių bendruomenės komisija, narė, 2007-06-05 - 2008-11-17
- Liberalų ir centro frakcija, narys, 2004-11-15 - 2005-10-19
- Liberalų frakcija, narys, 2005-10-20 - 2006-04-19
- Liberalų sąjūdžio frakcija, narys, 2006-04-20 - 2008-03-19
- Liberalų sąjūdžio frakcija, Seniūno pavaduotoja, 2008-03-20 - 2008-11-17
- Švietimo, mokslo ir kultūros komitetas, narys,-ė, 2008-11-18
- Liberalų sąjūdžio frakcija, Frakcijos seniūno pavaduotoja, 2008-11-18
Turtas, pajamos:
- 2003-12-31, turtas: 152198 Lt., sutuoktinio turtas: 429094 Lt.
- 2004-08-20, metinės pajamos: 79146 Lt.
- 2004-12-31, turtas: 149306 Lt., sutuoktinio turtas: 445773 Lt.
- 2005-12-31, turtas: 152035 Lt., sutuoktinio turtas: 450008 Lt.
- 2006-12-31, turtas: 166035 Lt., sutuoktinio turtas: 280753 Lt.
Rėmėjai:

 

NAUJIEMS VARTOTOJAMS
NAUJIENOS
Naujienlaiškis

Nr.1  2009 07-11
Nr.2  2009 12-2010 02
Nr.3  2010 03-05
Nr.4  2010 06-08
Nr.5  2010 09-11
Nr.6  2010 12-2011 02
Nr.7 2011 03-05
Nr.8 2011 06-08
 
© KTU Politikos ir viešojo administravimo institutas
Atnaujinta 2015-06-18