Svečias
Titulinis Duomenys Duomenys Duomenų katalogai Politiniai duomenys Tyrimų grupės Duomenų rinkinys
Duomenų rinkinys

Uspaskich Viktor


Atsisiųsti | Nesstar
Dokumentacija |Kintamųjų sąrašas |Reikšminiai žodžiai |Publikacijos

Objekto URL:

http://www.lidata.eu/data/polsys/LiDA_POLSPERS_047204


Antraštė:

Uspaskich Viktor

Tyrimų rinkinio pavadinimas:

POLSPERS: Seimo nariai = POLSPERS: Members of the Seimas

Prieiga prie duomenų:
Citavimo reikalavimas
  • Publikacijose, parengtose LiDA saugomų duomenų pagrindu, turi būti nuoroda į LiDA išnašose ar literatūros sąraše. Šiuo reikalavimu siekiama, kad nuoroda į LiDA patektų į socialinių mokslų citavimo indeksus. Citavimo pavyzdys pateikiamas duomenų aprašo laukelyje "Bibliografinis citavimas" (DDI 2.1: 2.1.7 Bibliographic Citation).

  • Publications based on the data archived at the LiDA should acknowledge this by a reference to LiDA. To ensure that such source attributions are captured for social science bibliographic utilities, citations must appear in the footnotes or in the reference section of publications. Example on how to cite the data is provided in the "Bibliographic citation" field of the data description (DDI 2.1: 2.1.7 Bibliographic Citation).

Autorinės teisės:

© LiDA, 2011

POLSYS DUOMENYS

Apygarda: Daugiamandatė

Kadencija: 2008-2012 (2000-2004, 2004-2008, 2008-2012) . Pradžia: 2008-11-18 , pabaiga: 2009-06-15

Gimė: 1959-07-24, Urdoma, Rusija

Gyvenamoji vieta: Kėdainiai

Tautybė: Rusas

Šeimyninė padėtis: Vedęs, turi keturis vaikus

Išsimokslinimas:
- Urdomos vidurinė mokykla, absolventas, 1976
- Jaunesniųjų aviacijos specialistų mokykla, šiluminių ir vakuuminių mašinų eksploatavimo mechanikas,
- Ufos suvirintojų mokyka, suvirintojas,
- Maskvos Plechanovo liaudies ūkio institutas (Rusija), ekonomistas, 1993
- Kauno technologijos universitetas, ekonomikos magistras, 1999
Darbinė veikla:
- Kauno mechanizuotoji kolona, 1987
- UAB "Efektas", savininkas, 1990 - 1993
- UAB "Vikonda", direktorius, 1993 - 1996
- Koncernas UAB "Vikonda", prezidentas, 1996 - 2000
Visuomeninė partinė veikla:
- Darbo partija, pirmininkas, prezidiumo narys, tarybos narys, 2003
- Lietuvos verslo darbdavių konfederacija, prezidentas,
- Rotary, Kėdainių klubo prezidentas, 2003
Politinė veikla seime:
- Naujosios sąjungos (socialliberalų) frakcija, narys, 2000-10-20 - 2004-01-25
- Ekonomikos komitetas, narys, 2000-10-24 - 2000-10-25
- Ekonomikos komitetas, Pirmininkas, 2000-10-26 - 2003-10-15
- Europos reikalų komitetas, narys, 2000-09-11 - 2001-12-21
- Ekonomikos komitetas, narys, 2003-10-16 - 2004-11-14
- Mišri Seimo narių grupė (frakcijoms nepriklausantys Seimo nariai), narys, 2004-01-26 - 2004-11-14
- Darbo partijos frakcija, narys, 2004-11-15 - 2005-06-22
- Ekonomikos komitetas, narys, 2004-11-18 - 2005-06-22
- Ekonomikos komitetas, narys,-ė, 2009-05-01 - 2009-06-15
- Darbo partijos frakcija, narys,-ė, 2009-06-11 - 2009-06-15
- Darbo partijos frakcija, Frakcijos seniūnas, 2008-11-18 - 2009-06-10
Turtas, pajamos:
- 2007-12-31, turtas: 49291873 Lt., metinės pajamos: 6770978 Lt.
Rėmėjai:

 

NAUJIEMS VARTOTOJAMS
NAUJIENOS
Naujienlaiškis

Nr.1  2009 07-11
Nr.2  2009 12-2010 02
Nr.3  2010 03-05
Nr.4  2010 06-08
Nr.5  2010 09-11
Nr.6  2010 12-2011 02
Nr.7 2011 03-05
Nr.8 2011 06-08
 
© KTU Politikos ir viešojo administravimo institutas
Atnaujinta 2015-06-18