Svečias
Titulinis Duomenys Duomenys Duomenų katalogai Politiniai duomenys Tyrimų grupės Duomenų rinkinys
Duomenų rinkinys

Lydeka Arminas


Atsisiųsti | Nesstar
Dokumentacija |Kintamųjų sąrašas |Reikšminiai žodžiai |Publikacijos

Objekto URL:

http://www.lidata.eu/data/polsys/LiDA_POLSPERS_047211


Antraštė:

Lydeka Arminas

Tyrimų rinkinio pavadinimas:

POLSPERS: Seimo nariai = POLSPERS: Members of the Seimas

Prieiga prie duomenų:
Citavimo reikalavimas
  • Publikacijose, parengtose LiDA saugomų duomenų pagrindu, turi būti nuoroda į LiDA išnašose ar literatūros sąraše. Šiuo reikalavimu siekiama, kad nuoroda į LiDA patektų į socialinių mokslų citavimo indeksus. Citavimo pavyzdys pateikiamas duomenų aprašo laukelyje "Bibliografinis citavimas" (DDI 2.1: 2.1.7 Bibliographic Citation).

  • Publications based on the data archived at the LiDA should acknowledge this by a reference to LiDA. To ensure that such source attributions are captured for social science bibliographic utilities, citations must appear in the footnotes or in the reference section of publications. Example on how to cite the data is provided in the "Bibliographic citation" field of the data description (DDI 2.1: 2.1.7 Bibliographic Citation).

Autorinės teisės:

© LiDA, 2011

POLSYS DUOMENYS

Apygarda: Daugiamandatė

Kadencija: 2008-2012 (2000-2004, 2004-2008, 2008-2012) . Pradžia: 2008-11-18

Gimė: 1968-02-21, Alytus

Gyvenamoji vieta: Vilnius

Tautybė: Lietuvis

Šeimyninė padėtis: Vedęs, turi vieną vaiką. Žmona - Brigita Olga Lydekienė

Išsimokslinimas:
- Molėtų 2-oji vidurinė mokyklą (dabar – Molėtų gimnazija), absolventas, 1986
- Maskvos valstybinis M.Lomonosovo universitetas, politologas, 1986 - 1993
- Maskvos valstybinis M.Lomonosovo universitetas, politologas, 1993 - 1994
Darbinė veikla:
- Lietuvos Respublikos ambasada Rusijos Federacijoje, atašė, pirmasis sekretorius, konsulas, 1992 - 1994
- Lietuvos pramoninkų konfederacija, tarptautinių ryšių direktorius, 1994 - 1995
- Vilniaus Universiteto Tarptautinė verslo mokykla, Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institutas, Komunikacijos fakultetas, Žurnalistikos institutas, dėstytojas, 1994 - 2003
- Viešojo administravimo institutas, dėstytojas-konsultantas,
- Finansų ministerijos mokymo centras, dėstytojas-konsultantas,
- Kultūros darbuotojų tobulinimo centras, dėstytojas-konsultantas,
Visuomeninė partinė veikla:
- Lietuvos liberalų sąjunga, buvo narys, 1998 - 2003
- Liberalų ir centro sąjunga, dabar narys, partijos tarybos narys, 2003
- Lietuvos politologų asociacija, dabar narys, 1994
Politinė veikla seime:
- Liberalų frakcija, narys, 2000-10-20 - 2003-03-04
- Jungtinė ir Liberalų frakcija, narys, 2003-03-05 - 2003-06-04
- Liberalų ir centro frakcija, narys, 1900-01-02 - 2004-11-14
- Žmogaus teisių komitetas, narys, 2000-10-24 - 2001-09-26
- Žmogaus teisių komitetas, Pirmininko pavaduotojas, 2001-09-27 - 2003-05-21
- Žmogaus teisių komitetas, narys, 2003-05-22 - 2004-03-24
- Užsienio reikalų komitetas, narys, 2004-03-25 - 2004-11-14
- Jaunimo ir sporto reikalų komisija, narys, 2000-11-30 - 2004-11-14
- Peticijų komisija, narys, 2001-03-13 - 2001-03-21
- Peticijų komisija, Pirmininko pavaduotojas, 2001-03-22 - 2001-10-09
- Lietuvos Respublikos Seimo ir JAV lietuvių bendruomenės komisija, narys, 2001-03-27 - 2004-11-14
- Užsienio reikalų komitetas, narys, 2004-11-18 - 2006-10-23
- Europos reikalų komitetas, narys, 2004-12-09 - 2005-11-14
- Europos reikalų komitetas, Pirmininko pavaduotojas, 2005-11-15 - 2006-11-20
- Europos reikalų komitetas, narys, 2006-11-21 - 2008-11-17
- Žmogaus teisių komitetas, Pirmininkas, 2006-10-24 - 2008-11-17
- Lietuvos Respublikos Seimo ir JAV lietuvių bendruomenės komisija, narys, 2005-06-30 - 2007-04-30
- Lietuvos Respublikos Seimo ir JAV lietuvių bendruomenės komisija, narys, 2007-06-05 - 2008-11-17
- Liberalų ir centro frakcija, narys, 2004-11-15 - 2005-10-12
- Liberalų ir centro sąjungos frakcija, narys, 2005-10-13 - 2008-11-17
- Žmogaus teisių komitetas, Komiteto pirmininkas, 2008-11-20
- Europos reikalų komitetas, narys,-ė, 2008-11-18
- Žmogaus teisių komitetas, narys,-ė, 2008-11-18 - 2008-11-19
- Liberalų ir centro sąjungos frakcija, narys,-ė, 2008-11-18
Turtas, pajamos:
- 2003-12-31, turtas: 1608598 Lt., sutuoktinio turtas: 562830 Lt.
- 2004-08-18, turtas: 1608598 Lt.
- 2004-12-31, turtas: 1630705 Lt., sutuoktinio turtas: 643515 Lt., metinės pajamos: 1642419 Lt.
- 2005-12-31, turtas: 1880801 Lt., sutuoktinio turtas: 929515 Lt.
- 2006-12-31, turtas: 1939021 Lt., sutuoktinio turtas: 929515 Lt.
- 2007-12-31, turtas: 2050029 Lt., sutuoktinio turtas: 929515 Lt., metinės pajamos: 248781 Lt.
Rėmėjai:
- Liberalų ir centro sąjunga, 2008-09-17, 5000 Lt.
- Klaipėdos laisvosios ekonominės zonos valdymo bendrovė, UAB, 2008-09-30, 6000 Lt.
- Liberalų ir centro sąjunga, 2008-10-29, 5000 Lt.
- Arminas Lydeka, 2008-10-30, 4400 Lt.
- Arminas Lydeka, 2008-11-01, Lt.

 

NAUJIEMS VARTOTOJAMS
NAUJIENOS
Naujienlaiškis

Nr.1  2009 07-11
Nr.2  2009 12-2010 02
Nr.3  2010 03-05
Nr.4  2010 06-08
Nr.5  2010 09-11
Nr.6  2010 12-2011 02
Nr.7 2011 03-05
Nr.8 2011 06-08
 
© KTU Politikos ir viešojo administravimo institutas
Atnaujinta 2015-06-18