Svečias
Titulinis Duomenys Duomenys Duomenų katalogai Politiniai duomenys Tyrimų grupės Duomenų rinkinys
Duomenų rinkinys

Baura Antanas


Atsisiųsti | Nesstar
Dokumentacija |Kintamųjų sąrašas |Reikšminiai žodžiai |Publikacijos

Objekto URL:

http://www.lidata.eu/data/polsys/LiDA_POLSPERS_047221


Antraštė:

Baura Antanas

Tyrimų rinkinio pavadinimas:

POLSPERS: Seimo nariai = POLSPERS: Members of the Seimas

Prieiga prie duomenų:
Citavimo reikalavimas
  • Publikacijose, parengtose LiDA saugomų duomenų pagrindu, turi būti nuoroda į LiDA išnašose ar literatūros sąraše. Šiuo reikalavimu siekiama, kad nuoroda į LiDA patektų į socialinių mokslų citavimo indeksus. Citavimo pavyzdys pateikiamas duomenų aprašo laukelyje "Bibliografinis citavimas" (DDI 2.1: 2.1.7 Bibliographic Citation).

  • Publications based on the data archived at the LiDA should acknowledge this by a reference to LiDA. To ensure that such source attributions are captured for social science bibliographic utilities, citations must appear in the footnotes or in the reference section of publications. Example on how to cite the data is provided in the "Bibliographic citation" field of the data description (DDI 2.1: 2.1.7 Bibliographic Citation).

Autorinės teisės:

© LiDA, 2011

POLSYS DUOMENYS

Apygarda: Anykščių - Kupiškio (Nr. 49)

Kadencija: 2008-2012 (2000-2004, 2008-2012) . Pradžia: 2008-11-18

Gimė: 1955-11-21, Utenos rajonas, Gailiešionių kaimas

Gyvenamoji vieta: Anykščiai

Tautybė: Lietuvis

Šeimyninė padėtis: Našlys, turi 3 vaikus

Išsimokslinimas:
- Ilčiukų aštuonmetė mokykla, absolventas, 1963 - 1971
- Vyžuonų vidurinė mokykla, absolventas, 1971 - 1974
- Lietuvos žemės ūkio akademija (dabar - Lietuvos žemės ūkio universitetas), agronomas, 1974 - 1979
Darbinė veikla:
- Anykščių rajono „Už taiką“ kolūkis, vyr. agronomas, 1979 - 1982
- Anykščių rajono agrocheminio aptarnavimo susivienijimas, pirmininko pavaduotojas, 1982
- Valstybinės žemės ūkio produktų supirkimo ir kokybės inspekcija, vyr. inspektorius,
- Anykščių rajono Žemės ūkio valdyba, vadovas, 1989 - 2000
- Anykščių UAB „Jaros agrokompleksas“, direktorius, 2005 - 2007
- Anykščių rajono savivaldybė, administracijos direktorius, 2007 - 2008
Visuomeninė partinė veikla:
- Lietuvos komunistų partija, narys, 1989
- Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjunga, narys, Anykščių rajono skyriaus pirmininkas, 2001
Politinė veikla seime:
- Valstiečių ir Naujosios demokratijos partijų frakcija, Seniūno pavaduotojas, 2000-10-25 - 2004-11-14
- Biudžeto ir finansų komitetas, narys, 2000-10-24 - 2000-11-02
- Aplinkos apsaugos komitetas, narys, 2000-10-01 - 2004-11-14
- Valstybės valdymo ir savivaldybių komitetas, narys, 2000-11-03 - 2001-09-30
- Kaimo reikalų komitetas, narys,-ė, 2008-11-18
- Mišri Seimo narių grupė, Frakcijos seniūnas, 2008-11-18
Turtas, pajamos:
- 2007-12-31, turtas: 199465 Lt., metinės pajamos: 58907 Lt.
Rėmėjai:

 

NAUJIEMS VARTOTOJAMS
NAUJIENOS
Naujienlaiškis

Nr.1  2009 07-11
Nr.2  2009 12-2010 02
Nr.3  2010 03-05
Nr.4  2010 06-08
Nr.5  2010 09-11
Nr.6  2010 12-2011 02
Nr.7 2011 03-05
Nr.8 2011 06-08
 
© KTU Politikos ir viešojo administravimo institutas
Atnaujinta 2015-06-18