Svečias
Titulinis Duomenys Duomenys Duomenų katalogai Politiniai duomenys Tyrimų grupės Duomenų rinkinys
Duomenų rinkinys

Vareikis Egidijus


Atsisiųsti | Nesstar
Dokumentacija |Kintamųjų sąrašas |Reikšminiai žodžiai |Publikacijos

Objekto URL:

http://www.lidata.eu/data/polsys/LiDA_POLSPERS_047225


Antraštė:

Vareikis Egidijus

Tyrimų rinkinio pavadinimas:

POLSPERS: Seimo nariai = POLSPERS: Members of the Seimas

Prieiga prie duomenų:
Citavimo reikalavimas
  • Publikacijose, parengtose LiDA saugomų duomenų pagrindu, turi būti nuoroda į LiDA išnašose ar literatūros sąraše. Šiuo reikalavimu siekiama, kad nuoroda į LiDA patektų į socialinių mokslų citavimo indeksus. Citavimo pavyzdys pateikiamas duomenų aprašo laukelyje "Bibliografinis citavimas" (DDI 2.1: 2.1.7 Bibliographic Citation).

  • Publications based on the data archived at the LiDA should acknowledge this by a reference to LiDA. To ensure that such source attributions are captured for social science bibliographic utilities, citations must appear in the footnotes or in the reference section of publications. Example on how to cite the data is provided in the "Bibliographic citation" field of the data description (DDI 2.1: 2.1.7 Bibliographic Citation).

Autorinės teisės:

© LiDA, 2011

POLSYS DUOMENYS

Apygarda: Daugiamandatė

Kadencija: 2008-2012 (2000-2004, 2004-2008, 2008-2012) . Pradžia: 2008-11-18

Gimė: 1958-03-26, Kaunas

Gyvenamoji vieta: Vilniaus rajono savivaldybė, Bendorių kaimas

Tautybė: Lietuvis

Šeimyninė padėtis: Vedęs, turi vieną vaiką. Žmona - Rozvita Vareikienė.

Išsimokslinimas:
- Kauno 7-oji vidurinė mokykla (dabar – Šančių vidurinė mokykla), absolventas, 1965 - 1976
- Vilniaus valstybinis universitetas (dabar – Vilniaus universitetas), chemijos dėstytojas, 1976 - 1981
- Gamtos mokslų daktaras, 1989
Darbinė veikla:
- TSRS Mokslų akademijos Eksperimentinės endokrinologijos ir hormonų chemijos instituto Kauno filialas, jaunesnysis mokslinis bendradarbis, 1981 - 1990
- „Katalikų pasaulio“ leidyklos Apžvalgų skyrius, redaktorius, 1990 - 1991
- Žurnalo „Naujasis židinys“ Apžvalgų skyrius, vedėjas, 1990 - 1991
- Aukščiausiosios Tarybos – Atkuriamojo Seimo Valstybės atkūrimo komisija, patarėjas, 1991 - 1992
- LR Užsienio reikalų ministerija, ministro patarėjas, 1992 - 1993
- „Tėvynės sargo“ leidykla, redaktorius, nepriklausomas politikos apžvalgininkas ir komentatorius, 1993 - 1994
- Vytauto Didžiojo universitetas ir Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institutas, , 1995 - 2004
- VDU Politikos mokslų ir diplomatijos instituto Politologijos katedra, vedėjas, 1997 - 2000
- LR Užsienio reikalų ministerija, ministro patarėjas, 1997 - 2000
Visuomeninė partinė veikla:
- Moderniųjų krikščionių demokratų sąjunga, buvo narys, partijos pirmininko pavaduotojas, partijos valdybos narys, tarybos narys, 2000 - 2003
- Liberalų ir centro sąjunga, buvo narys, partijos valdybos narys, partijos tarybos narys, 2003 - 2004
- Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai, dabar narys, partijos tarybos narys, 2004
- Tarptautinio parlamentarų susivienijimas Afrikai (AWEPA), dabar viceprezidentas, 2004
Politinė veikla seime:
- Jungtinė Centro sąjungos, Moderniųjų krikščionių demokratų sąjungos ir Lietuvos lenkų rinkimų akcijos frakcija, narys, 2000-10-20 - 2002-09-09
- Jungtinė Centro sąjungos, Moderniųjų krikščionių demokratų sąjungos ir Lietuvos lenkų rinkimų akcijos frakcija, Seniūno pavaduotojas, 2002-09-10 - 2003-03-04
- Jungtinė ir liberalų frakcija, narys, 2003-03-05 - 2003-06-04
- Liberalų ir centro frakcija, narys, 2003-06-05 - 2004-01-26
- Tėvynės Sąjungos - konservatorių frakcija, narys, 2004-01-27 - 2004-11-14
- Užsienio reikalų komitetas, narys, 2000-10-24 - 2004-03-24
- Užsienio reikalų komitetas, narys, 2004-07-05 - 2004-11-14
- Europos reikalų komitetas, Pirmininko pavaduotojas, 2000-11-09 - 2004-11-14
- Užsienio reikalų komitetas, narys, 2004-07-05 - 2004-11-14
- Valstybės valdymo ir savivaldybių komitetas, narys, 2004-03-25 - 2004-07-04
- NATO reikalų komisija, narys, 2000-12-18 - 2004-11-14
- Užsienio reikalų komitetas, narys, 2004-11-18 - 2006-10-23
- Europos reikalų komitetas, narys, 2004-12-09 - 2008-11-17
- Žmogaus teisių komitetas, narys, 2006-10-24 - 2007-04-11
- Informacinės visuomenės plėtros komitetas, narys, 2007-04-12 - 2007-04-16
- Informacinės visuomenės plėtros komitetas, Pirmininko pavaduotojas, 2007-04-17 - 2008-11-17
- Tėvynės Sąjungos frakcija, narys, 2004-11-15 - 2008-11-17
- Europos reikalų komitetas, narys,-ė, 2008-11-18
- Užsienio reikalų komitetas, narys,-ė, 2008-11-18
- Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcija, narys,-ė, 2008-11-18
Turtas, pajamos:
- 2003-12-31, turtas: 621816 Lt., sutuoktinio turtas: 221645 Lt.
- 2004-12-31, turtas: 603986 Lt., sutuoktinio turtas: 220845 Lt.
- 2005-12-31, turtas: 582511 Lt., sutuoktinio turtas: 220233 Lt.
- 2006-12-31, turtas: 570896 Lt., sutuoktinio turtas: 221192 Lt.
- 2007-12-31, turtas: 553852 Lt., sutuoktinio turtas: 231834 Lt., metinės pajamos: 97946 Lt.
Rėmėjai:
- Šiaulių Baltija, UAB, 2008-09-05, 3000 Lt.
- Linos namai, UAB, 2008-09-12, 3000 Lt.
- Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai, 2008-09-18, 3000 Lt.
- Ru Vera, UAB, 2008-09-23, 4000 Lt.
- Ru Vera, UAB, 2008-09-23, 2000 Lt.
- Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai, 2008-10-06, 6000 Lt.
- Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai, 2008-10-16, 1000 Lt.

 

NAUJIEMS VARTOTOJAMS
NAUJIENOS
Naujienlaiškis

Nr.1  2009 07-11
Nr.2  2009 12-2010 02
Nr.3  2010 03-05
Nr.4  2010 06-08
Nr.5  2010 09-11
Nr.6  2010 12-2011 02
Nr.7 2011 03-05
Nr.8 2011 06-08
 
© KTU Politikos ir viešojo administravimo institutas
Atnaujinta 2015-06-18