Svečias
Titulinis Duomenys Duomenys Duomenų katalogai Politiniai duomenys Tyrimų grupės Duomenų rinkinys
Duomenų rinkinys

Palionis Juozas


Atsisiųsti | Nesstar
Dokumentacija |Kintamųjų sąrašas |Reikšminiai žodžiai |Publikacijos

Objekto URL:

http://www.lidata.eu/data/polsys/LiDA_POLSPERS_047232


Antraštė:

Palionis Juozas

Tyrimų rinkinio pavadinimas:

POLSPERS: Seimo nariai = POLSPERS: Members of the Seimas

Prieiga prie duomenų:
Citavimo reikalavimas
  • Publikacijose, parengtose LiDA saugomų duomenų pagrindu, turi būti nuoroda į LiDA išnašose ar literatūros sąraše. Šiuo reikalavimu siekiama, kad nuoroda į LiDA patektų į socialinių mokslų citavimo indeksus. Citavimo pavyzdys pateikiamas duomenų aprašo laukelyje "Bibliografinis citavimas" (DDI 2.1: 2.1.7 Bibliographic Citation).

  • Publications based on the data archived at the LiDA should acknowledge this by a reference to LiDA. To ensure that such source attributions are captured for social science bibliographic utilities, citations must appear in the footnotes or in the reference section of publications. Example on how to cite the data is provided in the "Bibliographic citation" field of the data description (DDI 2.1: 2.1.7 Bibliographic Citation).

Autorinės teisės:

© LiDA, 2011

POLSYS DUOMENYS

Apygarda: Prienų (Nr. 67)

Kadencija: 2008-2012 (2000-2004, 2004-2008, 2008-2012) . Pradžia: 2008-11-18

Gimė: 1950-01-12, Šaltinėnų kaimas, Prienų rajonas

Gyvenamoji vieta: Prienai

Tautybė: Lietuvis

Šeimyninė padėtis: Vedęs, turi du vaikus

Išsimokslinimas:
- Birštono vidurinė mokykla, absolventas, 1969
- Lietuvos žemės ūkio akademija (dabar – Lietuvos žemės ūkio universitetas), inžinierius hidrotechnikas, 1974
Darbinė veikla:
- Prienų melioracijos statybos montavimo valdyba, sezoninis darbininkas, 1966
- Lietuvos žemės ūkio akademijos Melioracijos katedra, pedagogas, 1974 - 1974
- LTSR melioracijos ir vandens ūkio ministerija, kolegijos sekretorius, ministro padėjėjas, Techninio skyriaus viršininko pavaduotojas, Techninio skyriaus viršininkas, 1975 - 1986
- Raseinių melioracijos statybos montavimo valdyboja, darbų vykdytojas, 1975 - 1986
- Lietuvos komunistų partijos Centro komitetas, Žemės ūkio ir maisto pramonės skyrius, instruktorius, 1986 - 1990
- Gamybinis susivienijimas „Pieno centras", 1990 - 1993
- Lietuvos Žemės ūkio ministerija, Maisto pramonės departamente tiekimo tarnybų vyriausiasis specialistas ir vadovas, 1990 - 1993
- Lietuvos Respublikos Vyriausybė, Ministro pirmininko padėjėjas, Vyriausybės kanceliarijos konsultantas žemės ūkio ir perdirbimo pramonės klausimais, 1993 - 1997
- UAB "Ginvesta", 1998 - 1998
- UAB "Šilutės melioracija", 1998 - 1998
- UAB "Konsolė", Vilniaus filialo direktorius, 1999 - 2000
Visuomeninė partinė veikla:
- Lietuvos komunistų partija, narys, 1990
- Naujoji sąjunga (socialliberalai), buvo narys, tarybos narys, 1998 - 2004
- Lietuvos socialdemokratų partija, , tarybos narys, Prienų skyriaus tarybos narys, 2004
- Vėjo energetikų asociacija, viceprezidentas,
Politinė veikla seime:
- Naujosios sąjungos (socialliberalų) frakcija, narys, 2000-10-20 - 2004-03-18
- Ekonomikos komitetas, narys, 2000-10-24 - 2001-09-30
- Biudžeto ir finansų komitetas, narys, 2001-10-01 - 2004-11-14
- Mišri Seimo narių grupė (frakcijoms nepriklausantys Seimo nariai), narys, 2004-03-19 - 2004-03-21
- Socialdemokratinės koalicijos (LDDP-LSDP-LRS) frakcija, narys, 2004-03-22 - 2004-11-14
- Lietuvos socialdemokratų partijos frakcija, narys, 2004-11-15 - 2004-12-01
- Lietuvos socialdemokratų partijos frakcija, Seniūno,-ės pirmasis pavaduotojas, 2004-12-02 - 2008-11-17
- Aplinkos apsaugos komitetas, narys, 2006-10-23
- Europos reikalų komitetas, narys, 2004-12-09 - 2005-10-10
- Biudžeto ir finansų komitetas, narys, 2006-10-24 - 2008-11-17
- Regioninės plėtros komisija, narys, 2004-12-16 - 2008-11-17
- Operatyvinės veiklos parlamentinės kontrolės komisija, narys, 2005-03-20 - 2008-11-17
- Biudžeto ir finansų komitetas, Komiteto pirmininko pavaduotojas, 2009-07-14
- Biudžeto ir finansų komitetas, narys,-ė, 2008-11-18 - 2009-07-13
- Lietuvos socialdemokratų partijos frakcija, narys,-ė, 2008-11-18
Turtas, pajamos:
- 2007-12-31, turtas: 1297434 Lt., sutuoktinio turtas: 1016461 Lt., metinės pajamos: 111274 Lt.
Rėmėjai:
- Lietuviškas midus, UAB, 2008-09-04, 5000 Lt.
- BTN, UAB, 2008-09-19, 8000 Lt.
- Konsolė, UAB, 2008-09-22, 10000 Lt.
- Konsolė, UAB, 2008-10-08, 10000 Lt.
- Konsolė, UAB, 2008-10-29, 7500 Lt.
- Danske Bank, 2008-11-21, 2 Lt.
- Danske Bank, 2008-11-21, 8 Lt.

 

NAUJIEMS VARTOTOJAMS
NAUJIENOS
Naujienlaiškis

Nr.1  2009 07-11
Nr.2  2009 12-2010 02
Nr.3  2010 03-05
Nr.4  2010 06-08
Nr.5  2010 09-11
Nr.6  2010 12-2011 02
Nr.7 2011 03-05
Nr.8 2011 06-08
 
© KTU Politikos ir viešojo administravimo institutas
Atnaujinta 2015-06-18