Svečias
Titulinis Duomenys Duomenys Duomenų katalogai Politiniai duomenys Tyrimų grupės Duomenų rinkinys
Duomenų rinkinys

Smetona Rimantas


Atsisiųsti | Nesstar
Dokumentacija |Kintamųjų sąrašas |Reikšminiai žodžiai |Publikacijos

Objekto URL:

http://www.lidata.eu/data/polsys/LiDA_POLSPERS_047830


Antraštė:

Smetona Rimantas

Tyrimų rinkinio pavadinimas:

POLSPERS: Seimo nariai = POLSPERS: Members of the Seimas

Prieiga prie duomenų:
Citavimo reikalavimas
  • Publikacijose, parengtose LiDA saugomų duomenų pagrindu, turi būti nuoroda į LiDA išnašose ar literatūros sąraše. Šiuo reikalavimu siekiama, kad nuoroda į LiDA patektų į socialinių mokslų citavimo indeksus. Citavimo pavyzdys pateikiamas duomenų aprašo laukelyje "Bibliografinis citavimas" (DDI 2.1: 2.1.7 Bibliographic Citation).

  • Publications based on the data archived at the LiDA should acknowledge this by a reference to LiDA. To ensure that such source attributions are captured for social science bibliographic utilities, citations must appear in the footnotes or in the reference section of publications. Example on how to cite the data is provided in the "Bibliographic citation" field of the data description (DDI 2.1: 2.1.7 Bibliographic Citation).

Autorinės teisės:

© LiDA, 2011

POLSYS DUOMENYS

Apygarda: Daugiamandatė

Kadencija: 2008-2012 (1996-2000, 2004-2008, 2008-2012) . Pradžia: 2008-11-17

Gimė: 1945-03-28, Užulėnio kaimas, Ukmergės rajonas

Gyvenamoji vieta: Vilnius

Tautybė: Lietuvis

Šeimyninė padėtis: Vedęs, turi du vaikus. Žmona - Aldona Smetonienė

Išsimokslinimas:
- Ukmergės žemės ūkio mechanizacijos technikumas, technikas - mechanikas, 1965
- Leningrado (dabar – Sankt Peterburgas) valstybinis teatro, muzikos ir kinematografijos institutas, televizijos režisierius, 1977
Darbinė veikla:
- Lietuvos kino studija, režisieriaus asistentas, 1967 - 1972
- Valstybinis Lietuvos radijo ir televizijos komitetas (nuo 1990 m. – Lietuvos radijas ir televizija), televizijos ir kino režisierius, 1972 - 1991
- Lietuvių tautininkų sąjungos savaitraštis „Viltis“, redaktorius, 1990 - 1992
- Vilniaus krašto televizija TV 11, vyr.redaktorius, laidų autorius ir vedėjas, 2001 - 2004
Visuomeninė partinė veikla:
- Lietuvių tautininkų sąjunga, buvo pirmininkas, 1990 - 1997
- Lietuvos nacionaldemokratų partija, buvo pirmininkas, 1997 - 2001
- Valstiečių ir Naujosios demokratijos partijų sąjunga, buvo narys, 2003 - 2004
- Partija Tvarka ir teisingumas, dabar narys, 2004
- Nacionaldemokratinis judėjimas už nepriklausomą Lietuvą, buvo pirmininkas, 1997 - 2001
Politinė veikla seime:
- , narys, 1996-11-25 - 2000-10-18
- Jungtinė frakcija, Seniūnas, 1996-11-26 - 2000-10-18
- Teisės ir teisėtvarkos komitetas, Pirmininko,-ės pavaduotojas, 1996-11-26 - 1999-03-23
- Teisės ir teisėtvarkos komitetas, narys, 1999-03-23 - 2000-10-18
- Valstiečių ir Naujosios demokratijos frakcija, narys, 2004-11-15 - 2005-06-16
- Mišri Seimo narių grupė (frakcijoms nepriklausantys Seimo nariai), narys, 2005-06-17 - 2005-10-20
- Mišri Seimo narių grupė (frakcijoms nepriklausantys Seimo nariai), Seniūno pavaduotojas, 2005-10-21 - 2006-05-01
- Liberalų demokratų frakcija, narys, 2006-05-02 - 2008-11-17
- Nacionalinio saugumo ir gynybos komitetas, narys, 2004-11-18 - 2008-11-17
- Konstitucijos komisija, narys, 2004-12-16 - 2004-12-21
- Konstitucijos komisija, Pirmininkas, 2008-06-16
- Lietuvos Respublikos Seimo ir JAV lietuvių bendruomenės komisija, narys, 2005-06-30 - 2006-06-07
- Nacionalinio saugumo ir gynybos komitetas, narys,-ė, 2008-11-18
- Frakcija "Tvarka ir teisingumas", narys,-ė, 2008-11-18
Turtas, pajamos:
- 2007-12-31, metinės pajamos: 59020 Lt.
Rėmėjai:

 

NAUJIEMS VARTOTOJAMS
NAUJIENOS
Naujienlaiškis

Nr.1  2009 07-11
Nr.2  2009 12-2010 02
Nr.3  2010 03-05
Nr.4  2010 06-08
Nr.5  2010 09-11
Nr.6  2010 12-2011 02
Nr.7 2011 03-05
Nr.8 2011 06-08
 
© KTU Politikos ir viešojo administravimo institutas
Atnaujinta 2015-06-18