Svečias
Titulinis Duomenys Duomenys Duomenų katalogai Politiniai duomenys Tyrimų grupės Duomenų rinkinys
Duomenų rinkinys

Endzinas Audrius


Atsisiųsti | Nesstar
Dokumentacija |Kintamųjų sąrašas |Reikšminiai žodžiai |Publikacijos

Objekto URL:

http://www.lidata.eu/data/polsys/LiDA_POLSPERS_047849


Antraštė:

Endzinas Audrius

Tyrimų rinkinio pavadinimas:

POLSPERS: Seimo nariai = POLSPERS: Members of the Seimas

Prieiga prie duomenų:
Citavimo reikalavimas
  • Publikacijose, parengtose LiDA saugomų duomenų pagrindu, turi būti nuoroda į LiDA išnašose ar literatūros sąraše. Šiuo reikalavimu siekiama, kad nuoroda į LiDA patektų į socialinių mokslų citavimo indeksus. Citavimo pavyzdys pateikiamas duomenų aprašo laukelyje "Bibliografinis citavimas" (DDI 2.1: 2.1.7 Bibliographic Citation).

  • Publications based on the data archived at the LiDA should acknowledge this by a reference to LiDA. To ensure that such source attributions are captured for social science bibliographic utilities, citations must appear in the footnotes or in the reference section of publications. Example on how to cite the data is provided in the "Bibliographic citation" field of the data description (DDI 2.1: 2.1.7 Bibliographic Citation).

Autorinės teisės:

© LiDA, 2011

POLSYS DUOMENYS

Apygarda: Šilutės - Pagėgių (Nr. 32)

Kadencija: 2008-2012 (2000-2004, 2008-2012) . Pradžia: 2008-11-18

Gimė: 1962-05-28, Šilutė

Gyvenamoji vieta: Šilutė

Tautybė: Lietuvis

Šeimyninė padėtis: Vedęs, turi du vaikus. Žmona - Gražina Endzinienė

Išsimokslinimas:
- Šilutės 1-oji vidurinė mokykla (dabar – Šilutės pirmoji gimnazija), absolventas, 1980
- Šilutės 12-oji technikos mokykla, 1981
- Lietuvos žemės ūkio akademija (dabar - Lietuvos žemės ūkio universitetas), inžinierius elektrikas, 1986
Darbinė veikla:
- Šilutės rajono „Ašvos“ tarybinis ūkis, elektrikas, 1986 - 1992
- Individuali A. Endzino įmonė, sąvininkas, 1992 - 2004
- UAB „Energetikos objektų statyba“, sąvininkas, 2004
- UAB „Meksimela“, direktorius, 2004
Visuomeninė partinė veikla:
- Lietuvos centro sąjunga, buvo narys , 1998 - 2003
- Liberalų ir centro sąjunga, buvo narys, Šilutės skyriaus pirmininko pavaduotojas, 2003 - 2005
- Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis, dabar narys, 2006
Politinė veikla seime:
- Liberalų ir centro frakcija, narys, 2004-11-15 - 2005-10-19
- Liberalų frakcija, narys, 2005-10-20 - 2006-04-19
- Liberalų sąjūdžio frakcija, narys, 2006-04-20 - 2008-11-16
- Ekonomikos komitetas, narys, 2004-11-18 - 2008-11-17
- Jūrinių ir žuvininkystės reikalų komisija, narys, 2004-12-16 - 2008-11-17
- Verslo ir užimtumo komisija, narys, 2004-12-16 - 2006-12-11
- Ekonomikos komitetas, narys,-ė, 2008-11-18
- Liberalų sąjūdžio frakcija, Frakcijos seniūnas, 2008-11-18
Turtas, pajamos:
- 2004-07-20, metinės pajamos: 35384 Lt.
- 2004-12-31, turtas: 442007 Lt., sutuoktinio turtas: 363795 Lt.
- 2005-12-31, turtas: 345725 Lt., sutuoktinio turtas: 338125 Lt.
- 2006-12-31, turtas: 422133 Lt., sutuoktinio turtas: 423570 Lt.
- 2007-12-31, turtas: 241595 Lt., sutuoktinio turtas: 247913 Lt., metinės pajamos: 51591 Lt.
Rėmėjai:

 

NAUJIEMS VARTOTOJAMS
NAUJIENOS
Naujienlaiškis

Nr.1  2009 07-11
Nr.2  2009 12-2010 02
Nr.3  2010 03-05
Nr.4  2010 06-08
Nr.5  2010 09-11
Nr.6  2010 12-2011 02
Nr.7 2011 03-05
Nr.8 2011 06-08
 
© KTU Politikos ir viešojo administravimo institutas
Atnaujinta 2015-06-18