Svečias
Titulinis Duomenys Duomenys Duomenų katalogai Politiniai duomenys Tyrimų grupės Duomenų rinkinys
Duomenų rinkinys

Bucevičius Saulius


Atsisiųsti | Nesstar
Dokumentacija |Kintamųjų sąrašas |Reikšminiai žodžiai |Publikacijos

Objekto URL:

http://www.lidata.eu/data/polsys/LiDA_POLSPERS_047856


Antraštė:

Bucevičius Saulius

Tyrimų rinkinio pavadinimas:

POLSPERS: Seimo nariai = POLSPERS: Members of the Seimas

Prieiga prie duomenų:
Citavimo reikalavimas
  • Publikacijose, parengtose LiDA saugomų duomenų pagrindu, turi būti nuoroda į LiDA išnašose ar literatūros sąraše. Šiuo reikalavimu siekiama, kad nuoroda į LiDA patektų į socialinių mokslų citavimo indeksus. Citavimo pavyzdys pateikiamas duomenų aprašo laukelyje "Bibliografinis citavimas" (DDI 2.1: 2.1.7 Bibliographic Citation).

  • Publications based on the data archived at the LiDA should acknowledge this by a reference to LiDA. To ensure that such source attributions are captured for social science bibliographic utilities, citations must appear in the footnotes or in the reference section of publications. Example on how to cite the data is provided in the "Bibliographic citation" field of the data description (DDI 2.1: 2.1.7 Bibliographic Citation).

Autorinės teisės:

© LiDA, 2011

POLSYS DUOMENYS

Apygarda: Akmenės - Joniškio (Nr. 39)

Kadencija: 2008-2012 (2000-2004, 2008-2012) . Pradžia: 2008-11-18

Gimė: 1967-10-10, Kelmės rajonas, Pavandenės kaimas

Gyvenamoji vieta: Naujoji Akmenė

Tautybė: Lietuvis

Šeimyninė padėtis: Išsiskyręs, turi du vaikus

Išsimokslinimas:
- Naujosios Akmenės 2-oji vidurinė mokykla (dabar - „Saulėtekio" pagrindinė mokykla), absolventas, 1975 - 1979
- Naujosios Akmenės 3-ojoje vidurinė mokykla (dabar - Ramučių gimnazija), absolventas, 1979 - 1986
Darbinė veikla:
- IĮ "Birutė", padavėjas, 1988 - 1989
- Kavinė "Luokavėlė", barmenas, 1989 - 1995
- S. Bucevičiaus IĮ „Hemiris", direktorius, 1995 - 1998
- UAB „Hemiris ir Ko", direktorius, 1998 - 2004
Visuomeninė partinė veikla:
- Darbo partija, dabar Akmenės rajono skyriaus pirmininkas, partijos tarybos narys, partijos prezidiumo narys , 2003
Politinė veikla seime:
- Darbo partijos frakcija, narys, 2004-11-15 - 2005-01-11
- Darbo partijos frakcija, Seniūno pavaduotojas, 2005-01-12 - 2006-07-17
- Darbo partijos frakcija, narys, 2006-07-18 - 2008-11-17
- Ekonomikos komitetas, narys, 2004-11-18 - 2006-10-23
- Biudžeto ir finansų komitetas, narys, 2006-10-24 - 2008-11-17
- , , 2004-11-15 - 2006-07-17
- Biudžeto ir finansų komitetas, narys,-ė, 2008-11-18
- Darbo partijos frakcija, narys,-ė, 2008-11-18
Turtas, pajamos:
- 2004-08-11, metinės pajamos: 22978 Lt.
- 2004-12-31, turtas: 60500 Lt., sutuoktinio turtas: 203032 Lt.
- 2005-12-31, turtas: 140700 Lt., sutuoktinio turtas: 203032 Lt.
- 2006-12-31, turtas: 183817 Lt., sutuoktinio turtas: 143132 Lt.
- 2007-12-31, turtas: 167030 Lt., metinės pajamos: 50591 Lt.
Rėmėjai:
- Saulius Bucevičius, 2008-08-04, 2151 Lt.
- Kęstutis Stupuras, 2008-10-10, 17040 Lt.
- Saulius Bucevičius, 2008-11-01, Lt.
- Saulius Bucevičius, 2008-11-06, 33094 Lt.

 

NAUJIEMS VARTOTOJAMS
NAUJIENOS
Naujienlaiškis

Nr.1  2009 07-11
Nr.2  2009 12-2010 02
Nr.3  2010 03-05
Nr.4  2010 06-08
Nr.5  2010 09-11
Nr.6  2010 12-2011 02
Nr.7 2011 03-05
Nr.8 2011 06-08
 
© KTU Politikos ir viešojo administravimo institutas
Atnaujinta 2015-06-18