Svečias
Titulinis Duomenys Duomenys Duomenų katalogai Politiniai duomenys Tyrimų grupės Duomenų rinkinys
Duomenų rinkinys

Valiukevičiūtė Ona


Atsisiųsti | Nesstar
Dokumentacija |Kintamųjų sąrašas |Reikšminiai žodžiai |Publikacijos

Objekto URL:

http://www.lidata.eu/data/polsys/LiDA_POLSPERS_047875


Antraštė:

Valiukevičiūtė Ona

Tyrimų rinkinio pavadinimas:

POLSPERS: Seimo nariai = POLSPERS: Members of the Seimas

Prieiga prie duomenų:
Citavimo reikalavimas
  • Publikacijose, parengtose LiDA saugomų duomenų pagrindu, turi būti nuoroda į LiDA išnašose ar literatūros sąraše. Šiuo reikalavimu siekiama, kad nuoroda į LiDA patektų į socialinių mokslų citavimo indeksus. Citavimo pavyzdys pateikiamas duomenų aprašo laukelyje "Bibliografinis citavimas" (DDI 2.1: 2.1.7 Bibliographic Citation).

  • Publications based on the data archived at the LiDA should acknowledge this by a reference to LiDA. To ensure that such source attributions are captured for social science bibliographic utilities, citations must appear in the footnotes or in the reference section of publications. Example on how to cite the data is provided in the "Bibliographic citation" field of the data description (DDI 2.1: 2.1.7 Bibliographic Citation).

Autorinės teisės:

© LiDA, 2011

POLSYS DUOMENYS

Apygarda: Daugiamandatė

Kadencija: 2008-2012 (2004-2008, 2008-2012) . Pradžia: 2008-11-17

Gimė: 1945-08-01, Šukėtų kaimas, Šakių rajonas

Gyvenamoji vieta: Vilnius

Tautybė: Lietuvė

Šeimyninė padėtis: Ištekėjusi, turi vieną vaiką. Vyras - Giedrius Balutis

Išsimokslinimas:
- Šakių rajono Griškabūdžio vidurinė mokykla, absolventė, 1963
- Vilniaus valstybinis universitetas (dabar – Vilniaus universitetas), vokiečių kalbos ir literatūros dėstytoja, 1963 - 1971
Darbinė veikla:
- Šakių rajono Griškabūdžio vidurinė mokykla, mokytoja, 1963 - 1963
- Valstybinė filharmonija, solistė, 1971 - 1991
- Vilniaus mokytojų namai, laisvalaikio organizavimo klubo direktorė, 1991 - 1994
- Lietuvos estrados artistų rėmimo fondas, direktorė, 1994 - 2000
- Lietuvos Respublikos Seimo kanceliarija, Seimo nario Rolando Pakso padėdėja, 2000 - 2001
- Valstybinė įmonė Visuomenės pažangos fondas, direktorė, 2002 - 2002
- Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, prezidento patarėja ryšiams su visuomene, 2003 - 2004
Visuomeninė partinė veikla:
- Partija Tvarka ir teisingumas, dabar narė, 2002
- Lietuvos muzikų sąjunga, dabar narė, 1996
Politinė veikla seime:
- Liberalų demokratų frakcija, narė, 2004-11-16 - 2008-11-17
- Žmogaus teisių komitetas, narė, 2004-11-18 - 2007-11-07
- Švietimo, mokslo ir kultūros komitetas, narė, 2007-11-08 - 2008-11-17
- Šeimos ir vaiko reikalų komisija, narė, 2004-12-16 - 2008-11-17
- Lietuvos Respublikos Seimo ir JAV lietuvių bendruomenės komisija, narė, 2005-06-30 - 2007-04-30
- Narkomanijos prevencijos komisija, narė, 2006-05-30 - 2008-11-17
- Lietuvos Respublikos Seimo ir Pasaulio lietuvių bendruomenės komisija, narė, 2007-06-05 - 2008-11-17
- Žmogaus teisių komitetas, narys,-ė, 2008-11-18
- Frakcija "Tvarka ir teisingumas", narys,-ė, 2008-11-18
Turtas, pajamos:
- 2007-12-31, metinės pajamos: 116018 Lt.
Rėmėjai:

 

NAUJIEMS VARTOTOJAMS
NAUJIENOS
Naujienlaiškis

Nr.1  2009 07-11
Nr.2  2009 12-2010 02
Nr.3  2010 03-05
Nr.4  2010 06-08
Nr.5  2010 09-11
Nr.6  2010 12-2011 02
Nr.7 2011 03-05
Nr.8 2011 06-08
 
© KTU Politikos ir viešojo administravimo institutas
Atnaujinta 2015-06-18