Svečias
Titulinis Duomenys Duomenys Duomenų katalogai Politiniai duomenys Tyrimų grupės Duomenų rinkinys
Duomenų rinkinys

Baltraitienė Virginija


Atsisiųsti | Nesstar
Dokumentacija |Kintamųjų sąrašas |Reikšminiai žodžiai |Publikacijos

Objekto URL:

http://www.lidata.eu/data/polsys/LiDA_POLSPERS_048114


Antraštė:

Baltraitienė Virginija

Tyrimų rinkinio pavadinimas:

POLSPERS: Seimo nariai = POLSPERS: Members of the Seimas

Prieiga prie duomenų:
Citavimo reikalavimas
  • Publikacijose, parengtose LiDA saugomų duomenų pagrindu, turi būti nuoroda į LiDA išnašose ar literatūros sąraše. Šiuo reikalavimu siekiama, kad nuoroda į LiDA patektų į socialinių mokslų citavimo indeksus. Citavimo pavyzdys pateikiamas duomenų aprašo laukelyje "Bibliografinis citavimas" (DDI 2.1: 2.1.7 Bibliographic Citation).

  • Publications based on the data archived at the LiDA should acknowledge this by a reference to LiDA. To ensure that such source attributions are captured for social science bibliographic utilities, citations must appear in the footnotes or in the reference section of publications. Example on how to cite the data is provided in the "Bibliographic citation" field of the data description (DDI 2.1: 2.1.7 Bibliographic Citation).

Autorinės teisės:

© LiDA, 2011

POLSYS DUOMENYS

Apygarda: Kėdainių (Nr. 43)

Kadencija: 2008-2012 (2004-2008, 2008-2012) . Pradžia: 2008-11-18

Gimė: 1958-03-04, Telšių rajonas, Želvaičių kaimas

Gyvenamoji vieta: Kėdainiai

Tautybė: Lietuvis,-ė

Šeimyninė padėtis: Ištekėjusi, turi du vaikus

Išsimokslinimas:
- Baisogalos vidurinė mokykla, absolventė, 1965 - 1976
- Lietuvos žemės ūkio akademija (dabar - Lietuvos žemės ūkio universitetas), ekonomistė - organizatorė, 1976 - 1981
Darbinė veikla:
- Radviliškio rajono "Šušvės" kolūkis, ekonomistė, 1981 - 1984
- Kėdainių rajono agropramoninis kompleksas Statybų skyrius, ekonomistė, 1984 - 1986
- Kėdainių rajono vykdomojo komiteto Plano komisija, ekonomistė, 1986 - 1990
- Kėdainių rajono valdybos Ekonomikos skyrius, skyriaus vedėja, valdytojo pavaduotoja ekonomikai, 1990 - 1994
- AB „Ūkio bankas" Kėdainių filialas, buhalterė tarptautiniams atsiskaitymams, vyr. finansininko pavaduotoja, 1994 - 1997
- Kėdainių rajono savivaldybės administracijos Ekonomikos ir biudžeto skyrius, skyriaus vedėja, 1997 - 1999
- Kėdainių rajono savivaldybės administracija, direktorė, 1999 - 2004
Visuomeninė partinė veikla:
- Naujoji sąjunga (socialliberalai), narė, 2000 - 2004
- Darbo partija, dabar prezidiumo narė, tarybos narė, 2004
Politinė veikla seime:
- Darbo partijos frakcija, Seniūnė, 2005-12-13 - 2008-11-17
- Ekonomikos komitetas, narė, 2005-12-13 - 2006-04-05
- Valstybės valdymo ir savivaldybių komitetas, narė, 2006-04-06 - 2007-11-07
- Europos reikalų komitetas, narė, 2006-11-14 - 2008-01-17
- Kaimo reikalų komitetas, narė, 2007-11-08 - 2008-11-17
- Antikorupcijos komisija, narė, 2006-06-06 - 2008-11-17
- Lietuvos Respublikos Seimo ir Pasaulio lietuvių bendruomenės komisija, narė, 2007-10-10 - 2008-11-17
- Nacionalinio saugumo ir gynybos komitetas, narys,-ė, 2008-11-18
- Darbo partijos frakcija, narys,-ė, 2008-11-20
- Darbo partijos frakcija, Frakcijos seniūno pirmoji pavaduotoja, 2008-11-18 - 2008-11-19
Turtas, pajamos:
- 2007-12-31, turtas: 187285 Lt., sutuoktinio turtas: 4774535 Lt., metinės pajamos: 62029 Lt.
Rėmėjai:
- Virginija Baltraitienė , 2008-10-01, 39000 Lt.
- Virginija Baltraitienė , 2008-10-02, 2151 Lt.
- Regimantas Baltraitis, 2008-10-10, 10500 Lt.
- Regimantas Baltraitis, 2008-10-24, 28500 Lt.

 

NAUJIEMS VARTOTOJAMS
NAUJIENOS
Naujienlaiškis

Nr.1  2009 07-11
Nr.2  2009 12-2010 02
Nr.3  2010 03-05
Nr.4  2010 06-08
Nr.5  2010 09-11
Nr.6  2010 12-2011 02
Nr.7 2011 03-05
Nr.8 2011 06-08
 
© KTU Politikos ir viešojo administravimo institutas
Atnaujinta 2015-06-18