Svečias
Titulinis Duomenys Duomenys Duomenų katalogai Politiniai duomenys Tyrimų grupės Duomenų rinkinys
Duomenų rinkinys

Bilotaitė Agnė


Atsisiųsti | Nesstar
Dokumentacija |Kintamųjų sąrašas |Reikšminiai žodžiai |Publikacijos

Objekto URL:

http://www.lidata.eu/data/polsys/LiDA_POLSPERS_050482


Antraštė:

Bilotaitė Agnė

Tyrimų rinkinio pavadinimas:

POLSPERS: Seimo nariai = POLSPERS: Members of the Seimas

Prieiga prie duomenų:
Citavimo reikalavimas
  • Publikacijose, parengtose LiDA saugomų duomenų pagrindu, turi būti nuoroda į LiDA išnašose ar literatūros sąraše. Šiuo reikalavimu siekiama, kad nuoroda į LiDA patektų į socialinių mokslų citavimo indeksus. Citavimo pavyzdys pateikiamas duomenų aprašo laukelyje "Bibliografinis citavimas" (DDI 2.1: 2.1.7 Bibliographic Citation).

  • Publications based on the data archived at the LiDA should acknowledge this by a reference to LiDA. To ensure that such source attributions are captured for social science bibliographic utilities, citations must appear in the footnotes or in the reference section of publications. Example on how to cite the data is provided in the "Bibliographic citation" field of the data description (DDI 2.1: 2.1.7 Bibliographic Citation).

Autorinės teisės:

© LiDA, 2011

POLSYS DUOMENYS

Apygarda: Daugiamandatė

Kadencija: 2008-2012 (2008-2012) . Pradžia: 2008-11-17

Gimė: 1982-01-29, Klaipėda

Gyvenamoji vieta: Klaipėda

Tautybė: Lietuvė

Šeimyninė padėtis: Netekėjusi, vaikų neturi

Išsimokslinimas:
- Klaipėdos "Vėtrungės" gimnazija, absolventė, 2000
- Klaipėdos universitetas, politikos mokslų bakalaurė, 2006
Darbinė veikla:
- A. Bilotaitės įmonė, savininkė, 2003 - 2008
- Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai, Vakarų regiono vadybininkė, 2006 - 2008
- Lietuvos Respublikos Seimo kanceliarija, Seimo nario Jurgio Razmos padėjėja, Seimo nario Sauliaus Pečeliūno padėjėja, 2007 - 2008
Visuomeninė partinė veikla:
- Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai, dabar Moterų bendruomenės pirmininkės pavaduotoja, dabar Prezidiumo narė, dabar Tarybos narė, 2006
- Socialinių problemų sprendimo asociacija, dabar įkūrėja,
Politinė veikla seime:
- Audito komitetas, narys,-ė, 2008-11-18
- Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcija, narys,-ė, 2008-11-18
Turtas, pajamos:
- 2007-12-31, turtas: 405540 Lt., metinės pajamos: 31698 Lt.
Rėmėjai:
- Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai, 2008-09-18, 17000 Lt.
- Vidas Augaitis, 2008-09-26, 1500 Lt.
- Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai, 2008-09-30, 10000 Lt.
- Hansabankas, AB, 2008-10-01, Lt.
- Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai, 2008-10-06, 4000 Lt.
- Polvit, AB, 2008-10-07, 1000 Lt.
- Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai, 2008-10-08, 5000 Lt.
- Darius Jasmontas, 2008-10-08, 1500 Lt.
- Bonus Ventus, UAB, 2008-10-13, 5000 Lt.
- Hansabankas, AB, 2008-11-01, 2 Lt.
- Agnė Bilotaitė, 2008-11-24, 1 Lt.
- Agnė Bilotaitė, 2008-11-25, Lt.

 

NAUJIEMS VARTOTOJAMS
NAUJIENOS
Naujienlaiškis

Nr.1  2009 07-11
Nr.2  2009 12-2010 02
Nr.3  2010 03-05
Nr.4  2010 06-08
Nr.5  2010 09-11
Nr.6  2010 12-2011 02
Nr.7 2011 03-05
Nr.8 2011 06-08
 
© KTU Politikos ir viešojo administravimo institutas
Atnaujinta 2015-06-18